استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی تفننی
Cooking Tale - Food Games

Cooking Tale - Food Games

نصب در حال دریافت
نسخه۲.۵۵۸.۱
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۰۲/۳۱
تعداد دانلود۶ هزار
امتیاز۴.۴
تعداد نظرات۶۰
حجم۸۱ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی تفننی
سازنده GAMEGOS
‏‏بازی اندروید Cooking Tale – Chef Recipes یک بازی سرگرم کننده در سبک آشپزی و رستوران داری میباشد. در این بازی اندرویدی درنقش سر آشپز آدری بازی کنید و با دستور پخت های منحصر به فرد خودتان غذاهای خوشمزه درست کنید. برای مشتریان غذاهای متنوع، نوشیدنی های مختلف، شیرینی و دسر و نان های متنوع سرو کنید و آنها را خوشحال و راضی کنید. در این بازی اندرویدی به رویای سر آشپزی و رستوران داری خود خواهید رسید. با مشتریان از ملیت های مختلف روبرو شوید و غذاهای مورد علاقه آنها را برایشان سرو کنید. پیتزا، برگر، هات داگ، بستنی و… را آماده کنید و به مشتریان مختلف تحویل دهید.

ویدئو معرفی بازی

‏در بازی اندروید Cooking Tale – Chef Recipes آشپزخانه خود را به لوازم و ابزار مورد نیاز برای آشپزی مجهز کنید و از فروشگاه هر آنچه یک رستوران احتیاج دارد بخرید و با وسایل کامل به آشپزی بپردازید. سفارشها را از مشتریان بگیرید و غذاها را آماده کنید و برایشان سرو کنید و از آنها پول بگیرید و با پول به دست آمده آشپزخانه و رستوران خود را گسترش دهید. در مراحل مختلف بازی با مشتریان متنوع و چالش های جدید روبرو شوید و با میکس دستور پخت های مختلف، غذاهای جدید برای آنها سرو کنید.
‏در هر مرحله از بازی با رستوران داران دیگر رقابت کنید و با دوستانتان در ارتباط باشید و با یکدیگر هدیه های مختلف تبادل کنید. گرافیک این بازی اندرویدی با کیفیت عالی و بینظیری ارائه شده است و وجود کاراکترهای متنوع در فضاهای مختلف، یک بازی بینظیر سرآشپز را به وجود آورده است.
‏برخی از مهم ترین ویژگی های بازی اندروید Cooking Tale – Chef Recipes :
‏– بازی سرگرم کننده در سبک آشپزی و رستوران داری
‏– بازی درنقش سر آشپز آدری و مدیریت رستوران
‏– پخت غذاهای خوشمزه با دستور پخت های مخصوص خودتان
‏– سرو غذاهای متنوع، نوشیدنی و دسر برای مشتریان
‏– پخت پیتزا، برگر، هات داگ، بستنی و…
‏– تجهیز آشپزخانه به لوازم و ابزار مورد نیاز برای آشپزی
‏– رویارویی با مشتریان متنوع در مراحل مختلف بازی
‏– گسترش آشپزخانه با پول گرفته شده از مشتریان
‏– پخت غذاهای جدید با میکس دستور پخت های مختلف
‏– ارتباط با بازیکنان دیگر و تبادل هدیه با آنها
‏– دارای گرافیک عالی و فضاهای مختلف و شاد
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
Bug fixes and performance improvements.

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های پیشنهادی

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده