استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
نسخه۷.۷
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۱۱/۱۴
تعداد دانلود۴ هزار
امتیاز۳.۶
تعداد نظرات۱۹
حجم۲۹ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی امور مالی
سازنده Paidwork
‏‏کار با دستمزد برای همه مردم، از هر کشور، تمام وقت یا شغل اضافی است. شما می توانید در هر دستگاهی با دسترسی به اینترنت در هر کجا که هستید درآمد کسب کنید. بابت زمان و مشارکت خود در این پلتفرم پول دریافت خواهید کرد.
‏می‌توانید انتخاب کنید که چگونه می‌خواهید درآمد کسب کنید - با انجام بازی‌ها، تکمیل نظرسنجی، تایپ متن، پاسخ به سؤالات، تماشای تبلیغات ویدیویی، مرور وب‌سایت‌ها، ایجاد حساب، تکمیل پیشنهادات و خرید آنلاین.
‏با پیروی از دستورالعمل‌های ساده، فقط در یک ماه می‌توانید تا 150 دلار (دلار آمریکا) - بدون هیچ گونه مالیات و هزینه اضافی، درآمد کسب کنید. با این حال، هیچ محدودیتی برای درآمد شما وجود ندارد - شما ساعات کاری خود را تعیین می کنید.
‏نحوه کارکرد Paidwork:
‏مرحله 1. یکی از هفت روش کسب درآمد را انتخاب کنید (به زیر مراجعه کنید).
‏مرحله 2 دستورالعمل ها را دنبال کنید. به عنوان مثال. نظرسنجی را پر کنید، یک بازی انجام دهید، به یک سوال پاسخ دهید، یک حساب کاربری ایجاد کنید، یک ویدیو تماشا کنید، یک محصول را آزمایش کنید و خیلی چیزهای دیگر.
‏مرحله 3. پس از انجام صحیح کار، بلافاصله وجوهی را به حساب خود دریافت خواهید کرد.
‏روش های کسب درآمد:
‏1) بازی کردن
‏2) تکمیل نظرسنجی
‏3) تماشای ویدیو
‏4) خرید آنلاین
‏چگونه وجوه پرداخت می شود؟< br>روش های برداشت موجود عبارتند از: انتقال بانکی و پی پال. حداقل مبلغ برداشت 10 دلار است. وجوه را ظرف 2 تا 3 روز کاری دریافت خواهید کرد.
‏چه مدت باید برای برداشت وجوه به دست بیاورم؟
‏شما به اندازه زمان و تعهدی که می خواهید صرف کنید، درآمد کسب می کنید. انجام کارهای پردرآمد مانند نظرسنجی، بازی، بازگشت نقدی و ثبت نام. بسته به سختی کار، حقوق شما ممکن است بیشتر باشد.
‏آیا برنامه ارجاعی وجود دارد؟
‏بله. شما می توانید هر کسی را برای کسب درآمد در Paidwork دعوت کنید. زمانی که فرد دعوت شده اولین پرداخت خود را انجام دهد، هر دوی شما 10 دلار رایگان دریافت خواهید کرد.
‏برنامه Paidwork تنها مکانی برای بازی های رایگان، پول رایگان، برنامه نقدی، پس انداز، کار از راه دور است. برای انجام بازی ها، پر کردن نظرسنجی ها، تماشای فیلم ها، تکمیل پیشنهادات و تایپ متون، پول نقد واقعی دریافت کنید. برای دعوت از دوستان پول بیشتری کسب کنید! با امتحان کردن بازی‌ها، برنامه‌ها، و تماشای ویدیوهای کوتاه، پاداش‌های نقدی دریافت کنید. برای خرید فوراً پول نقد دریافت کنید و با برنامه Paidwork در پول خود صرفه جویی کنید. پول واقعی و رایگان برای استفاده از برنامه. هر چیزی را که می خواهید انتخاب کنید و فقط شروع به کسب درآمد کنید!
‏برای هر گونه سوال یا نظر، با ما تماس بگیرید: feedback@paidwork.com
‏‏رفع اشکالات مختلف، بهبود زبان، اضافه شدن شریک جدید برای Surveys

نظرات و امتیاز ها

۱۹ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر تک تکتون
٥ شهریور ١٤٠٢

میپره بیرون حعی

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر riunaw
٣١ فروردین ١٤٠٢

این پوینت هارو چطوری میشه برداشت کرد ؟

میپسندم۳ نمیپسندم۱
عکس کاربر amir
١١ مهر ١٤٠١

میشه یکی توضیح بده چگونه است

میپسندم۲ نمیپسندم۲

برنامه‌های مرتبط