خانه برنامه آموزشی
تعداد دانلود۳۰۰
امتیاز۴.۵
تعداد نظرات۶
حجم۳ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی آموزشی
سازنده پردازش داده زحل تک
‏‏اپلیکیشن 'Core Vocabulary' یک برنامه ساده و جذاب برای آموزش پرکاربردترین لغات و اصطلاحاتی است که روزانه در موقعیت‌ها و موضوعات مختلف استفاده می‌شود
‏آموزش هر واژه شامل تعاریف فارسی و انگلیسی بهمراه مثال‌ها و نکات متنوع برای درک کاربردهای آن می‌باشد. دسته‌بندی موضوعی لغات به تقویت مهارت‌های Speaking و Writing کمک فراوانی میکند.
‏لغات بر اساس موضوعات و موقعیت ها به تِم های مختلفی دسته بندی شده اند، مانند education, media, health, environment ....
‏متد آموزشی به اینگونه است که هر theme به چندین روز تقسیم شده است و برای هر روز 6 واژه و اصطلاح تعیین شده است. برای پیروی از این متد، می‌بایست در هر روز 6 لغت از یک تم را در فواصل زمانی منظم مطالعه نمایید.
‏اپلیکیشن های فراوانی برای یادگیری لغات عرضه شده اند و احتمالا بسیار پیش آمده است که این برنامه ها را نصب کرده اید و فرصت نمی کنید از آنها استفاده کنید و به دست فراموشی سپرده می شوند!
‏تمایز این برنامه با برنامه های مشابه قابلیت زمان بندی برای یادگیری لغات است.
‏بدین ترتیب که برنامه، یک Scheduler در اختیار شما قرار میدهد و شما میتوانید زمانهایی که میخواهید لغات به شما یاد آوری شوند را تنظیم کنید، فقط کافیست ساعت شروع و فاصله بین یادآوری ها رو تنظیم کنید.
‏به این صورت در زمان های تعیین شده، لغات در نوار اعلان به صورت Notification، برای شما یادآوری می شوند و میتوانید به مطالعه لغت و مثالهای آن بپردازید. همچنین میتوانید انتخاب کنید که در چه روزهایی از هفته این یادآوری ها انجام شوند و امکان متوقف کردن و شروع دوباره این زمانبندی نیز وجود دارد.
‏این برنامه به شما کمک می کند که در حین مشغله و کارهای روزمره نیز از یادگیری زبان غافل نمانید و با بازه زمانی که تعیین میکنید به تناوب لغات از طریق برنامه به شما یادآوری میشود با برنامه ریزی و یادآوری تعدادی لغت در روز ظرف مدت کوتاهی مجموعه لغات دسته بندی شده و پرکاربردی یاد خواهید گرفت و دامنه لغات خود را افزایش خواهید داد.
‏لازم به ذکر است محتوای این برنامه توسط آقای حامد محمدحسینی، از مدرسین مطرح IELTS در موسسه های آموزش زبان در تهران آماده شده و در کلاس های وی تدریس میگردد و مجوز انتشار این محتوی در قالب اپلیکیشن موبایل از وی اخذ شده است
‏‏- بهینه سازی برای اندروید 6
‏- رفع مشکل تنظیم Scheduler
‏- رفع چند باگ جزئی
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟