خانه برنامه آموزشی
لغات کاربردی آزمون GRE

لغات کاربردی آزمون GRE

تعداد دانلود۶۰۰
حجم۳ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی آموزشی
سازنده پردازش داده زحل تک
‏‏آزمون GRE آزمونی است که معمولا برای ادامه تحصیل در کشور آمریکا از متقاضیان درخواست می شود. آموزش GRE از این رو می تواند برای کسانی که قصد مهاجرت دارند بسیار مهم باشد. به همین منظور در مجموعه پیش روی شما پرکاربردترین لغاتی که میتواند شما را جهت برگزاری هر چه بهتر این آزمون یاری بخشد گردآوری شده است.
‏اپلیکیشن های فراوانی برای یادگیری لغات عرضه شده اند و احتمالا بسیار پیش آمده است که این برنامه ها را نصب کرده اید و فرصت نمی کنید از آنها استفاده کنید و به دست فراموشی سپرده می شوند!
‏تمایز و نقطه قوت این برنامه نسبت به برنامه های مشابه، قابلیت زمان بندی برای یادگیری لغات است.
‏بدین ترتیب که برنامه، یک Scheduler در اختیار شما قرار میدهد و شما میتوانید زمانهایی که میخواهید لغات به شما یاد آوری شوند را تنظیم کنید، تعداد لغاتی که در روز باید نمایش داده شوند را انتخاب کرده و ساعت شروع و فاصله بین یادآوری ها رو تنظیم کنید.
‏به این صورت در زمان های تعیین شده، لغات در نوار اعلان به صورت Notification، برای شما یادآوری می شوند و میتوانید به مطالعه لغت و مثالهای آن بپردازید. همچنین میتوانید انتخاب کنید که در چه روزهایی از هفته این یادآوری ها انجام شوند و امکان متوقف کردن و شروع دوباره این زمانبندی نیز وجود دارد.
‏این برنامه به شما کمک می کند که در حین مشغله و کارهای روزمره نیز از یادگیری زبان غافل نمانید و با بازه زمانی که تعیین میکنید به تناوب لغات از طریق برنامه به شما یادآوری میشود با برنامه ریزی و یادآوری تعدادی لغت در روز ظرف مدت کوتاهی مجموعه لغات دسته بندی شده و پرکاربردی یاد خواهید گرفت و دامنه لغات خود را افزایش خواهید داد.
‏* با 5 ستاره دادن به برنامه میتوانید از توسعه دهندگان حمایت کنید.
‏** در صورت وجود هرگونه پرسش درباره کارکرد برنامه و یا بروز مشکلی، جهت تسهیل و تسریع در دریافت پاسخ خود لطفا از مطرح کردن سئوال خود در قسمت نظرات برنامه خودداری نموده و با ایمیل zohaltech@gmail.com تماس بگیرید.
‏‏- بهبود جزئی برنامه
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟