خانه برنامه خرید
فروشگاه خدمات کشاورزی خلج

فروشگاه خدمات کشاورزی خلج

تعداد دانلود۲۰۰
حجم۲۲ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی خرید
سازنده دلتا پروسس
‏‏فروشگاه خدمات کشاورزی خلج
‏فروشگاه داروخانه کشاورزی و کلینیک گیاهپزشکی خلج یکی از قدیمی ترین فروشگاه ها در بخش نهاده های کشاورزی می باشد.
‏که تاسیس آن به سال 1339 باز می گردد. این فروشگاه با سابقه ای بیش از نیم قرن فعالیت خود، در استان قزوین با ارائه بهترین نهاده های کشاورزی یک خاطره خوش و همچنین احساس رضایتمندی عمیق برای کشاورزان به همراه داشته و دارد. این فروشگاه در سالیان طولانی فعالیت خود، همواره کوشش کرده که رضایتمندی مشتری در درجه اول فعالیت خویش باشد؛ و این امر محقق نمی شد جزء با ارائه بهترین نهاده های کشاورزی اعم از بذر و ادوات و کود و…. به مشتریان عزیز . این فروشگاه در راستای جلب رضایتمندی مشتریان در سال 1398 اقدام به تاسیس بخش کلینیک گیاهپزشکی ( در قالب شرکت البرز دشت محبوب ) با هدف ارائه مشاوره و استفاده از علوم نوین کشاورزی نموده است . و در راستای خریدی آسان و مطمئن و همچنین حذف واسطه ها برای مشتریان و کشاورزان عزیز اقدام به راه اندازی فروشگاه اینترنتی نموده است.
‏این فروشگاه نماینده برترین برندهای بذر و ادوات و کود های شرکت های داخلی و خارجی می باشد.
‏امید است با استعانت از خداوند متعال و سعی و تلاش مضاعف رضایت هرچه بیشتر شما مشتریان عزیز را فراهم نماییم .
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟