خانه برنامه پزشکی و سلامت
سمعک سران

سمعک سران

خریدسمعک قیمت سمعک

تعداد دانلود۱۰۰
حجم۲۲ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی پزشکی و سلامت
سازنده ناصح نادری
‏‏کلینیک تخصصی شنوایی سنجی و سمعک سران با هدف ارائه خدمات جامع ارزیابی و توانبخشی شنوایی درمنطقه یوسف آباد تهران تاسیس شد.کلینیک سمعک و شنوایی سنجی سران علاوه بر برخوردار بودن از یک محیط دلنشین و آرام،مجهز به جدیدترین دستگاهای ارزیابی شنوایی در دنیا می باشد.یک تیم مجرب شامل متخصص گوش و حلق بینی و متخصص شنوایی(ادیولوژیست) آماده ارائه خدمات درمانی و توانبخشی جهت بهبود کم شنوایی،ناشنوایی،گوش درد و وزوز گوش می باشد. وبسایت saransamak.com به عنوان جامع ترین و کامل ترین وبسایت در ایران در زمینه ارائه اطلاعات درمورد انواع سمعک ها، لوازم جانبی سمعک و قالب های صداشکن به همراه اطلاعات پزشکی و درمانی در رابطه با گوش و شنوایی در تلاش است تا مردم عزیز کشورمان بیشتر درباره این لوازم کمک شنوایی و حفاظتی آَشنا شوند. در این مرکز تمامی برند های معتبر دنیا و مورد تایید وزارت بهداشت به همراه تمامی خدمات مربوطه از ارزیابی شنوایی تا تحویل سمعک انجام می شود.همچنین در این مرکز تمامی تسهیلات پرداختی برای حذف موانع جهت خرید سمعک مورد نیاز شما در نظر گرفته شده است.هدف نهایی ما در این مرکز رفع تمامی اختلالات شنوایی و وزوز همراه با جلب رضایت شما عزیزان می باشد. کم شنوایی خود را با خیال آسوده جهت بهبود به تیم توانبخشی سران بسپارید.
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟