استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Soccer Cup 2024: Football Game

Soccer Cup 2024: Football Game

ساکر کاپ - جام فوتبال 2021 رایگان

نسخه۱.۲۲.۲
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۱۱/۲۳
تعداد دانلود۹۰۰ هزار
امتیاز۴.۳
تعداد نظرات۵,۷۱۳
حجم۸۱ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی ورزشی
سازنده INLOGIC SPORTS - football tennis golf soccer
‏‏جام حذفی فوتبال 2019 اینجاست! هرجا هستید از جو فوتبال لذت ببرید. جام حذفی فوتبال 2019 اینجاست! درنگ نکنید؛ از حال و هوای روسیه لذت ببرید! به دیگر کشورها نشان دهید که تیم برتر روی کره زمین کدام است، و جام ملی را از آن خود کنید! این بازی زیبا را که با واقعیت‌پردازی بی‌نظیری ساخته شده است با تمام وجود لمس کنید!
‏ در جام حذفی فوتبال 2019، دانش شما از جهان واقعی فوتبال یک سرمایه بسیار ارزشمند است، چرا که سطح مهارت فردی هریک از بازیکنان، سبک بازی و حرکات آن‌ها با تمرکز دقیق بر جزئیات، در بازی منعکس شده است. یکی از تیم‌های مورد علاقه‌تان مثل آرژانتین، اسپانیا یا برزیل را انتخاب کنید، یا به یکی از تیم‌های رده پایین‌تر کمک کنید که به مقام اول دست یابند!
‏ حالت‌های بازی فصل - تیم‌تان را در خلال کل فصل تا رسیدن به افتخار در لیگ رهبری کنید - به بهترین تیم جهان تبدیل شوید، روسیه را فتح کنید و تاریخ‌ساز شوید - به تقویت مهارت‌هایتان بپردازید - برای تکمیل ده‌ها مرحله پرچالش اقدام کنید، از جمله 'Floor is lava'، 'Wall of death' و دیگر مراحل.
‏ روشی جذاب برای ارتقای مهارت‌های خود و آمادگی برای فوتبال واقعی. تک‌تک حرکات داخل میدان را تحت کنترل بگیرید، به شکلی که فقط در جام حذفی فوتبال 2019 می‌توانید ببینید! حرکات طبیعی بازیکنان، پاس‌کاری دقیق و تاکتیک‌های ریز موجب رقم زدن تجربه‌ای واقعی از این بازی زیبا در تلفن شما می‌شود! این برنامه یک بازی آفلاین فوتبال است. از زیبایی این بازی در هرجا و هر زمان لذت ببرید، حتی در روسیه ;)
‏‏- بهبود آب و هوا
‏- تغییرات استادیوم

نظرات و امتیاز ها

۵,۷۱۳ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر 𝓐𝓶𝓲𝓻𝓼𝓪𝓳𝓳𝓪𝓭
دیروز

‏✓ خوبه همه کشور هارو داره من تو این موندم اینا با ایرانیا چه لجی دارن که اینقدر قدرت تیم ملی مارو پایین میارن؟؟ اگه اینجوریه من تیم ایران رو ورمیدارم آرژانتین رو شکست میدم حداقل میزاشتن ۸۲

میپسندم۲ نمیپسندم۰
عکس کاربر ونداد
٣ روز پیش

‏✓ خیلی تمرین داره ولی حتما نصبش کنید

میپسندم۹ نمیپسندم۱
عکس کاربر kdsf
٣ روز پیش

‏✓ خیلی خوبه تمرین میاره ‏✗ بازیکن سرعت زیادی نداره خوبه بهترین بازی

میپسندم۱۱ نمیپسندم۱

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بازی‌های فوتبالی

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده