استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی ورزشی
Soccer Cup 2021: Free Football Games

Soccer Cup 2021: Free Football Games

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۱۷.۲
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۰۷/۱۵
تعداد دانلود۳۰۰ هزار
امتیاز۴.۳
تعداد نظرات۲,۲۶۲
حجم۶۲ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی ورزشی
سازنده INLOGIC ARCADE - zombie racing shooter
سایر اطلاعاتاین بازی آفلاین است.
‏‏جام حذفی فوتبال 2019 اینجاست! هرجا هستید از جو فوتبال لذت ببرید. جام حذفی فوتبال 2019 اینجاست! درنگ نکنید؛ از حال و هوای روسیه لذت ببرید! به دیگر کشورها نشان دهید که تیم برتر روی کره زمین کدام است، و جام ملی را از آن خود کنید! این بازی زیبا را که با واقعیت‌پردازی بی‌نظیری ساخته شده است با تمام وجود لمس کنید!
‏ در جام حذفی فوتبال 2019، دانش شما از جهان واقعی فوتبال یک سرمایه بسیار ارزشمند است، چرا که سطح مهارت فردی هریک از بازیکنان، سبک بازی و حرکات آن‌ها با تمرکز دقیق بر جزئیات، در بازی منعکس شده است. یکی از تیم‌های مورد علاقه‌تان مثل آرژانتین، اسپانیا یا برزیل را انتخاب کنید، یا به یکی از تیم‌های رده پایین‌تر کمک کنید که به مقام اول دست یابند!
‏ حالت‌های بازی فصل - تیم‌تان را در خلال کل فصل تا رسیدن به افتخار در لیگ رهبری کنید - به بهترین تیم جهان تبدیل شوید، روسیه را فتح کنید و تاریخ‌ساز شوید - به تقویت مهارت‌هایتان بپردازید - برای تکمیل ده‌ها مرحله پرچالش اقدام کنید، از جمله 'Floor is lava'، 'Wall of death' و دیگر مراحل.
‏ روشی جذاب برای ارتقای مهارت‌های خود و آمادگی برای فوتبال واقعی. تک‌تک حرکات داخل میدان را تحت کنترل بگیرید، به شکلی که فقط در جام حذفی فوتبال 2019 می‌توانید ببینید! حرکات طبیعی بازیکنان، پاس‌کاری دقیق و تاکتیک‌های ریز موجب رقم زدن تجربه‌ای واقعی از این بازی زیبا در تلفن شما می‌شود! این برنامه یک بازی آفلاین فوتبال است. از زیبایی این بازی در هرجا و هر زمان لذت ببرید، حتی در روسیه ;)
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
‏‏-افزودن زمان اضافه
‏-اضافه شدن کل امتیاز
‏-اضافه شدن 2 آموزش
‏-بهینه شدن بازی
‏-رفع مشکلات

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های پیشنهادی

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده