خانه برنامه ابزارهای کاربردی
File Manager - File Browser with Cloud storage

File Manager - File Browser with Cloud storage

تعداد دانلود۲۰۰
حجم۸ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی ابزارهای کاربردی
سازنده ES Applications
‏‏با استفاده از برنامه جدید ES ES ، برنامه مرورگر File File Explorer-File ، تمام مشکلات خود را در زمینه مدیریت پرونده ها فراموش کرده و پرونده های خود را به صورت کارآمد ، آزادانه و آسان مدیریت کنید. برنامه File Explorer-File Browser را به عنوان برنامه مرورگر مدیر فایل پیش فرض خود تنظیم کنید و از تمام مشکلات مدیریت فایل در تلفن Android خود خلاص شوید.
‏چه جدید است؟
‏اکنون با ذخیره سازی ابری ، مدیریت پرونده ها در این برنامه File Manager که مدیریت پرونده ها است بسیار ساده شده است و برای درایو گوگل نیز مرتب شده است.
‏پوشه های ریشه - حافظه ریشه را فعال کنید تا هم اکنون به پرونده های اصلی خود دسترسی پیدا کنید.
‏این نرم افزار فایل های اکسپلورر جامد است ، این برنامه اندرویدی مدیر فایل بسیار سرد است که مدیر استفاده ، مدیر ذخیره سازی و بسیاری از ویژگی های مرتبط را در اختیار شما قرار می دهد.
‏File Manager - File Explorer ، File Browser یک مدیر فایل با مدیریت کامل فایل است که می تواند پرونده هایی از هر نوع مانند تصاویر ، فیلم های صوتی ، فیلم ها و داده ها / پرونده های بسیار بیشتری را مدیریت کند.
‏File Manager بهترین فایل اکسپلورر در اندروید است. این امکان را به شما می دهد تا دایرکتوری ایجاد کنید ، تغییر نام دهید ، کپی کنید ، جابجا شوید و پرونده ها را حذف کنید.
‏File Manager: رایگان و ایمن یک مرورگر فایل ، ابزاری ایمن است که به شما کمک می کند سریعتر فایل ها را پیدا کنید ، فایل ها را به راحتی مدیریت کنید ، Android File Manager یک ابزار قدرتمند کاوش فایل است. باز کردن پرونده ها و پرونده های رایگان آسان است
‏امکانات:
‏1. File File / Dashboard Browser File: به راحتی فایلها را دسترسی پیدا کنید و یا فایلها را مرور کنید ، پرونده ها را کاوش کنید و کارهای مختلفی مانند ایجاد فایل / پوشه برش paste move عصاره را با اشتراک گذاری مرتب کردن عکس ، فیلم ، موسیقی ، مرتب کردن و جستجو در متن انجام دهید. File Manager- File Explorer - داشبورد مرورگر فایل.
‏2. مدیر برنامه: این برنامه مرورگر فایل اجازه می دهد تا فایل ها را مرور ، گرفتن پشتیبان فایل / برنامه ، حذف برنامه ها ، به اشتراک گذاری فایل و مشاهده ویژگی های برنامه ذخیره شده در مدیر فایل - برنامه کاوش فایل به شما اجازه می دهد.
‏3. ذخیره سازی Cloud: از طریق File Manager به پرونده های Google Drive خود دسترسی و مدیریت کنید! انتقال یا انتقال پرونده ها بین Google Drive و حافظه دستگاه شما! ایجاد و باز کردن پرونده ها از Google Drive شما نیز در این File Manager موجود است!
‏4. Root Folder: ابزار قدرتمند اکسپلورر ریشه ای برای کاربران root ، اجازه دسترسی به کل مدیر فایل و کلیه دایرکتوری های داده را می دهد.
‏5. مرور فایل ها: مرور فایل ها و پوشه ها به طور خودکار با توجه به نوع و مشخصات فایل ها طبقه بندی می شوند تا بتوانید به راحتی دقیقاً پرونده مورد نظر خود را پیدا کنید.
‏6. پروتکل انتقال فایل (FTP): برای مدیریت فایل ها یا دسترسی به پرونده های دستگاه اندرویدی محلی خود با استفاده از FTP به حافظه دستگاه اندرویدی خود از رایانه دسترسی پیدا کنید. همچنین امکان انتقال فایل از هر فرمت مانند فایلهای zip یا سایر فایلهای فشرده شده را نیز فراهم می کند. این برنامه فایلها از هر فرمت فایل پشتیبانی می کند.
‏7. Junk Files Cleaner / Storage Analysis: تجزیه و تحلیل و مدیریت فایل ، پوشه ، اسکن و تمیز کردن کل حافظه تلفن همراه برای بدست آوردن فضای اضافی ، ذخیره بیشتر فایل. کاربران همچنین می توانند با استفاده از wifi یا hotspot فایل ها را به درایو ، ابر یا LAN منتقل کنند.
‏8. فایلهای فشرده شده: اجرای آسان فایلهای فشرده سازی با استفاده از ابزارهای مختلف zarchiver مانند zip ، winarip rar winarar و پشتیبانی از فایلهای قفل شده مانند rar ، zip توسط ابزارهای unzipper فایل یکپارچه. بلافاصله فایلها را درون برنامه فایل استخراج کنید و نیاز به نصب برنامه های فایل شخص ثالث را فراموش نکنید.
‏9. مضامین: برنامه File File- برنامه فایل مرورگر فایل زمینه و رنگی تیره را در پس زمینه برنامه فراهم می کند. همچنین کاربران می توانند رنگ های اصلی ، رنگ های لهجه ، رنگ وضعیت و میله های ناوبری را تغییر دهند.
‏10. افزایش در سرعت: حافظه تلفن خود را برای شتاب تلفن آزاد کنید. برای افزایش سرعت تلفن خود می توانید بلافاصله فرآیندهای بی فایده را در پس زمینه به پایان برسانید.
‏11. بخشی از نمایش سبک فشرده از شبکه و لیست: شما می توانید هر یک از لیست نمایش ها ، ستون را سفارشی کنید ، اندازه متن نام پرونده ها را تغییر دهید ، در این File Explorer.
Cloud storage and root folder added along with new compact style view
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟