استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
نسخه۱.۹.۳
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۵/۲۸
تعداد دانلود۱۲ هزار
امتیاز۴.۸
تعداد نظرات۴۵۲
حجم۳۴ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی ابزارهای کاربردی
سازنده SmartVisionMobi
هرچیزی نیاز به مدیریت دارد، حتی فایل های گوشی! با یک برنامه ی کاربردی و فوق العاده تمام فایل های گوشی خود را کنترل نمایید. 

فایل های هرز را حذف کنید

به احتمال زیاد در بین برنامه های مدیریت تلفن همراه، نام اپلیکیشین مثل Es File Explorer را زیاد شنیده اید اما بهتر است از برنامه ی files نیز غافل نشوید. زیرا این برنامه را میتوان بسیار تکمیل تر از Es File دانست. 
اگر بخواهید یکی یکی فایل های هرز گوشی خود را پیدا کنید علاوه بر اینکه باید زمان زیادی وقت بگذارید، به احتمال خیلی زیاد هیچگاه موفق نخواهید شد تمامی این فایل ها را شناسایی و حذف نمایید. در واقع شما به ابزاری نیاز دارید که یار شما در این کار شده و این فایل ها را به خوبی بشناسد و با یک نظر به شما معرفی نماید.‌
عکس های تار و اضافی، فیلم های بی مصرف، باقی مانده ی فایل های حذف شده و فایل هایی که هرز و زائد است، را بدون فکر کردن و گشتن پیدا کنید و به سهولت از گوشی خود حذف نمایید. 
مطمئن باشید که حذف cache ها فضای زیادی را در اختیار شما قرار می دهد و به شما امکان دانلود فیلم های مختلف، نصب اپلیکیشن های مختلف، سرعت بالاتر در عملکرد گوشی و غیره را می دهد. 

از کارت حافظه ی خود غافل نشوید

کارت حافظه با اینکه جزء اصلی گوشی به حساب نمی آید و یک عضو کمکی است، به شما بسیار کمک میکند و میتوان گفت نیاز به حضور آن مخصوصا در گوشی هایی که حجم کمی دارند، بسیار حس می شود. 
علاوه بر اینکه شما باید روی حافظه ی داخلی کنترل داشته باشید و آن را چک نمایید، باید همیشه حافظه ی خارجی را نیز تحت نظر داشته باشید و کنترل کنید که فایل های اضافی نداشته باشد، در حال آسیب دیدن نباشد، بشدت پر نشود و غیره. و در اکثر موارد نیز باید فایل های موجود در خود گوشی را در آن قرار دهید تا فضای اصلی گوشی خالی بماند و گوشی را دچار مشکل نکند. 

مراقب باتری، قلب گوشی باشید

بدون شک وقتی باتری یک موبایل را از آن خارج کنید، مثل این است که قلب یک انسان را از او گرفته اید و این تشبیه کاملا صدق می کند، زیرا با درآوردن قلب یک انسان و با خارج کردن باتری یک گوشی از پای در می آید. بنابراین می توان باتری را مهم ترین و اصلی ترین عضو تلفن همراه دانست.‌ پس باید بشدت از قلب گوشی حفاظت نمایید.
برای حفاظت از باتری باید آن را چک کنید که بیش از حد معمول برقرسانی و یا مصرف نداشته باشد. این اطلاعات را نمیتوان با چشم  به صورت دقیق فهمید. اما این برنامه کمک‌ می کند تا باتری را بهینه سازی کرده و روی نوع فعالیت آن به صورت کامل نظارت داشته باشید. 

دمای گوشی را کنترل کنید

همانطور که میدانید گوشی موبایل و تمام وسایل برقی دیگر نباید به هیچ عنوان داغ شود زیرا این داغ شدن باعث نابودی اجزای آن می شود. این برنامه دارای یک گزینه به نام CPU COOLER می باشد که با استفاده از این گزینه می توانید دمای گوشی خود را تا حد مطلوبی کاهش دهید و همیشه از سلامت گوشی خود مطمئن باشید.  

از امنیت گوشی مطمئن شوید

باز کردن یک سایت، باز کردن یک اپلیکیشن و موارد دیگر ممکن است فایل هرز و خراب به حساب آمده و گوشی شما را ویروسی کند. بنابراین بهترین کار این است که شما هرازچندگاهی گوشی خود را چک کنید و اگر فایل مخرب یا ویروس داری در آن دارید سریعا آن را حذف نمایید. این کار به وسیله ی Security برنامه files امکان پذیر است. 

به گوشی خود نظم و ترتیب بدهید

علاوه بر تمام محاسن گفته شده، با نصب این برنامه می توانید گوشی خود را نظم و ترتیب ببخشید. در واقع از آنجایی که تلفن همراه یکی از وسایلی است که مدام در دست دارید اگر منظم و ترتیب نداشته باشد، نمی توانید به خوبی از آن استفاده کنید و مدام برای یافتن یک فایل باید همه ی پوشه ها را زیر رو کنید. این برنامه به شما کمک می کند که بدون گشتن و به راحتی هر عکس، فیلم یا فایلی را پیدا کنید. زیرا همه ی اطلاعات پوشه بندی شده و دسته بندی شده قرار می گیرد.  
در کنار دسته بندی شدن فایل ها، یک قسمت در این برنامه وجود دارد که آن را از سایر رقبا مثل file commander برتر می نماید. در این قسمت شما به خوبی می توانید همه ی فایل های موجود در گوشی خود را زیر هم و به ترتیب دانلود مشاهده نمایید. این قابلیت به شما این امکان را می دهد که فقط با دانستن روز بارگیری یا دریافت یک فایل، آن را به راحتی پیدا کنید. لازم به ذکر است در این قسمت همه ی موارد از جمله عکس، فیلم، موسیقی، اسناد و متون زیر هم قرار گرفته اند و جدا نشده اند.

نظرات و امتیاز ها

۴۵۲ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر DANIAL
٨ شهریور ١٤٠٢

فایل منیجر به نسبت خوبه ولی یکم کنده

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر sh.m
٢١ خرداد ١٤٠٢

‏✓ خوب ‏✗ نداشتن زبان فارسی ‏✗ نداشتن زبان فارسی

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر حمید. ص
١٧ فروردین ١٤٠٢

‏✓ 20 ‏✗ 0 خوب وکامل

میپسندم۰ نمیپسندم۰

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده