خانه برنامه عکس و فیلم
تعداد دانلود۷۰۰
امتیاز۳
تعداد نظرات۴
حجم۱۲ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی عکس و فیلم
سازنده WEATHER
‏‏برنامه گالری یکی از پرمخاطب ترین برنامه های مدیریت عکس در خارج از کشور است! برنامه گالری حرفه ای برای سازماندهی عکس ، فیلم ، آلبوم شما! ویرایشگر عکس آسان و قدرتمند که به شما امکان می دهد به سرعت هر تصویر را برش دهید ، بچرخانید و مرتباً تنظیم کنید! آنها را قادر می سازد تا عکسهای عالی را حتی بهتر انجام دهند و آنها را در آلبوم های زیبایی برای شما سازماندهی کنند! 🏵🥇🎊🎉
‏گالری عکس و پنهان کردن تصاویر مجموعه مدیریت عکس ، ویرایش عکس و آلبوم گالری را به صورت یکجا ، متناسب با نیازهای شما خواهد کرد! گالری می تواند برنامه خود را قفل کند و از رمز عبور عکس های شما را محافظت کند! به راحتی عکس ها و فیلم های شخصی خود را از همه برنامه های گالری مخفی کرده یا از آنها مستثنی نیست و با یک رمز عبور از آنها محافظت کنید! گالری گالری هوشمند ، گالری خصوصی ، بهترین گالری عکس است! 🏝🏜🌋
‏نمایشگر عکس گالری هوشمند ، پوشه تصویر ، کتابخانه عکس ، نمایشگر ویدیو گالری. راه‌اندازی سریع برنامه ، هزاران عکس و ویدیوی خود را فوراً مشاهده کنید. آنها را سازماندهی کنید ، آنها را به سبک نمایش اسلاید نمایش دهید! گالری عکس و آلبوم از تمام مزیت های تلفن یا رایانه لوحی شما استفاده کرده است! 🚀🏆💯
‏🏞 بهترین گالری عکس
‏گالری عکس از انواع تصویر ، RAW ، SVG ، GIF و فایل های ویدیویی پشتیبانی می کند! شما می توانید آزادانه آلبوم ها ایجاد کنید ، و عکس و فیلم اضافه کنید! گالری عکس را می توان بر اساس تاریخ ، اندازه ، نام هر دو صعودی یا نزولی طبقه بندی کرد ، عکس ها را می توان بزرگنمایی کرد ، فیلتر کردن پرونده های رسانه ای بر اساس نوع! پرونده های رسانه ای بسته به اندازه صفحه نمایش در چند ستون نشان داده می شوند ، می توانید شمارش ستون را با حرکات خرج کردن تغییر دهید!
‏🌅 ویرایشگر قدرتمند عکس
‏ بهینه سازی خودکار ، پیرایش رایگان ، فیلترهای شیک ، روش های تعدیل چندگانه ، موزاییک مدرن و doodling ، این ویژگی های ویرایش عکس قدرتمند می توانند تا حد امکان تمام ویرایش عکس شما را انجام دهند. اگر کمی خلاق تر هستید می توانید فیلترها را اضافه کنید و تصاویر خود را بکشید!
‏🌇 آلبوم های با کیفیت بالا
‏- گروه بندی آلبوم های مجموعه آلبوم
‏- ایجاد ، ویرایش یا حذف کنید
‏- ایجاد آلبوم در آلبوم
‏- سفارشی کردن لیست سفارش
‏🏙 پیش نمایش HD و نمایش تصاویر به صورت اسلاید
‏تلفن Android خود را به یک نمایشگر نمایش اسلاید تبدیل کنید که به طور خودکار از طریق تمام تصاویر درون یک گالری می چرخد! می توانید زمان بندی فاصله ، ترتیب بندی و نحوه نمایش تصویر در تنظیمات گالری ها را تغییر دهید!
‏🔐 قفل و مخفی کردن تصویر گالری
‏گالری قفل تصاویر و فیلم ها را به راحتی پنهان کنید. گالری می تواند برنامه گالری عکس خود را رمزگذاری کرده و حریم شخصی شما را کاملاً ایمن نگه دارد. می توانید یک رمز عبور تنظیم کنید و از یک حریم خصوصی خود در یک آلبوم رمزگذاری شده برای محافظت از عکس ها و فیلم های خود به روشی ایمن استفاده کنید!
‏🎬 پخش کننده ویدیوی HD
‏برنامه های گالری با پخش کننده ویدیوی HD از کلیه قالب های ویدیویی پشتیبانی می شود و روشنایی مدیریت می شود ، حجم به راحتی! گالری فیلم آسان برای استفاده!
‏🖼 سایر ویژگی های گالری
‏- تنظیم به عنوان تصویر زمینه
‏- جستجو ، برچسب ها ، یادداشت ها ، نمایش پرده ای
‏- بیننده عکس و فیلم با کیفیت بالا
‏- تغییر رنگ موضوع زیبا از تنظیم
‏💎 گالری بهترین ، سریعترین ، قدرتمندترین و گالری حرفه ای با قفل گالری و ویرایشگر عکس ، مدیریت عکس و فیلم شماست! بهترین مکان برای لذت بردن ، ارگانیست ، ویرایش و به اشتراک گذاری تمام خاطرات دیجیتالی شما! این برنامه رایگان گالری را بارگیری کنید!
- Fix Bug
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟