خانه برنامه ابزارهای کاربردی
Simple Gallery - Photo and Video Manager & Editor

Simple Gallery - Photo and Video Manager & Editor

تعداد دانلود۲ هزار
امتیاز۴.۶
تعداد نظرات۱۵
حجم۱۳ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی ابزارهای کاربردی
سازنده Simple Mobile Tools
‏‏یک ابزار ساده برای مشاهده عکس ها و ویدیوها. اقلام را می توان بر اساس تاریخ، اندازه، نام هر دو صعودی یا نزولی دسته بندی کنید، عکس ها را می توان بزرگنمایی کرد. فایل های رسانه ای در چند ستون بسته به اندازه صفحه نمایش نشان داده می شود، شما می توانید تعداد ستون ها را با حرکات خرج کردن تغییر دهید. آنها را می توان تغییر نام داد، به اشتراک گذاشته، حذف، کپی، نقل مکان کرد. همچنین تصاویر را می توان برش داده، چرخش، تلنگر و یا به عنوان تصویر زمینه به طور مستقیم از برنامه تنظیم شده است.
‏گالری نیز برای استفاده از شخص ثالث برای پیش نمایش فیلم ها، اضافه کردن ضمیمه ها به مشتریان ایمیل و غیره برای استفاده روزمره ارائه شده است.
‏حاوی هیچ آگهی یا مجوزهای غیر ضروری نیست. این کاملا opensource است، رنگ های قابل تنظیم را فراهم می کند.
‏این برنامه فقط یک قطعه از یک سری بزرگتر از برنامه است. شما می توانید بقیه آنها را در پیدا کنید
‏http://www simplemobiletools.com
DEPRECATED: This version of the photo gallery app is no longer maintained, get the Pro version at https://play.google.com/store/apps/details?id=com.simplemobiletools.gallery.pro . Don't forget that if you uninstall any paid app within 2 hours, you will automatically be refunded. If you want a refund anytime later, just contact us at hello@simplemobiletools.com and you will get it. That makes it easy to try it out :)
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟