استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
قصه های قرآنی

قصه های قرآنی

نسخه۲.۱
آخرین بروزرسانی۱۳۹۵/۰۹/۱۵
تعداد دانلود۱ هزار
حجم۴ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی مذهبی
سازنده حیران
‏‏بسم الله الرحمن الرحیم
‏بدانید که این قرآن، همان خیرخواه و نصیحت‏گویى است که در آن فریب و خیانت راه ندارد. راهنمایى است که جز به راه راست و درست نمى‏رود و خبردهنده‏اى است که دروغ نمى‏گوید. هیچ کس با این قرآن ننشست، جز این که چیزى به او افزوده و چیزى از او کاسته شد؛ بصیرت و هدایتش افزون و گمراهى و نابینایى‏اش کاسته گردید، و بدانید که پس از قرآن به هیچ راهنمایى نیازى نمانده و پیش از قرآن، هیچ کس از هدایت بى نیاز نبوده است. پس درمان دردهاى خود را در آن بجویید و در سختى‏هایتان از آن کمک بخواهید، زیرا در این قرآن، شفاى بزرگترین دردها که همان کفر و نفاق و تباهى و گمراهى است، وجود دارد.
‏داستان‏هاى موجود در این نرم افزاربا زبانى بسیار روان و شیوا بیان شده است. و براى تکمیل و گزارش جزئیات قصه ‏ها، از روایات مستند معصومین علیهم السلام و نظرات برخى از مورخان و مفسران بزرگ قرآن مجید استفاده شده است.
‏داستان هایی که در این مجموعه استفاده شده اند به شرح زیر است:
‏1)یوسف 2)عیسی 3)صالح 4)سلیمان 5)ابراهیم 6)موسی 7)ادریس 8)زکریا 9)نوح 10)یعقوب 11)شعیب 12)یحیی 13)آدم و حوا 14)هود 15)خضر 16)داوود 17)ایوب 18)لوط
‏امیدوارم که مورد رضایت شما قرار بگیرد .
‏کلید: مذهبی،قرآن،قصه داستان و پیامبر
‏تذکر: نظرات و پیشنهادات خود را علاوه بر مایکت،از طریق ایمیل های زیر با ما در میان بگذارید و البته در خود نرم افزار هم قسمتی تحت عنوان نظردهی به برنامه نیز تعبیه شده است:
‏mohammadsoltani.it@gmail.com mohsen71soltnai@gmail.com
‏‏مشکل قسمت نظردهی به برنامه حل گردید

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده