خانه بازی کلمات و دانستنی‌ها
تعداد دانلود۴۰۰
حجم۹۴ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی کلمات و دانستنی‌ها
سازنده PlaySimple Games
‏‏یک بازی پازلی جالب در سبک کلمه ای که در واقع ترکیبی است از پازل کلمات و جدول کلمات متقاطع،
‏شما باید حروفی که در پایین صفحه قرار دارند را به یکدیگر متصل کرده و کلمه بسازید. هر کلمه درستی که بسازید در جدول بالای صفحه قرار خواهد گرفت. به همین ترتیب بازی را ادامه میدهید تا جدول کاملا پر شود.
‏برخی از کلماتی که در بازی باید پیدا کنید نام غذاها هستند آن هم از کشورهای مختلف. شما با حل پازل های مختلف از یک کشور به کشور دیگر خواهید رفت و در هر کشوری باید نام غذاهای آن کشور را حدس بزنید. ضمنا هر چقدر در بازی پیش میروید پازل ها مشکل تر و البته خوشمزه تر میشوند!
‏این بازی میتواند کلمات جدیدی را به شما یاد داده و باعث تقویت دایره لغات تان در زبان انگلیسی نیز بشود.
‏انجام بازی نیز بسیار ساده است. برای ساختن یک کلمه کافی است فقط انگشت تان را روی حرف اول آن گذاشته و به سمت حروف بعدی بکشید تا کلمه کامل شود.
‏اگر عاشق بازی های کلمه ای و پازلی هستید بدون شک از این بازی نیز لذت خواهید برد.
‏ویژگی ها:
‏- رایگان
‏- یادگیری آسان بازی و مسلط شدن مشکل به آن
‏- دارای پازل هایی چالش برانگیز، کلماتی که در این پازل ها باید بسازید از 2 تا 7 حرف هستند و هر چقدر در بازی پیش بروید مشکل تر میشوند.
‏- یادگیری کلمات جدید
‏- امکان انجام بازی به صورت آفلاین و بدون نیاز به اینترنت
‏- امکان ورود به حساب کاربری فیس بوک تان از درون بازی و ذخیره سازی بازی به صورت آنلاین طوری که بتوانید بازی را از گوشی یا تبلت دیگری نیز ادامه دهید.
‏- دارای جوایز روزانه
‏- دریافت 250 سکه رایگان در همان ورود اول تان به بازی
‏- تقویت قوای ذهنی
‏- امکان اجرای بازی هم در گوشی و هم تبلت
‏- به روز رسانی رایگان و مستمر بازی
‏- دارای بیش از مرحله جالب و چالش برانگیز
- Bug fixes and improvements
- Subscribe and enjoy an Ad-Free experience through the new No Ads Pack! Manage your subscription from the Google Play Settings.
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟