خانه برنامه آموزشی
Drops Language Learning & Vocabulary App by Kahoot

Drops Language Learning & Vocabulary App by Kahoot

تعداد دانلود۱۱ هزار
امتیاز۴.۷
تعداد نظرات۱۹۷
حجم۳۱ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی آموزشی
سازنده Language Drops
‏‏کلمات کلیدی این زبان ها را انتخاب کنید:
‏🇰🇷 کره ای، 🇯🇵 ژاپنی، 🇨🇳 🇨🇳 چینی (هر دو ماندارین چینی و کانتونی چینی)، 🇪🇸 🇪🇸 اسپانیایی (هر دو Castilian اسپانیایی و لاتین آمریکایی اسپانیایی)، 🇺🇸 🇬🇧 انگلیسی (هر دو انگلیسی آمریکایی و بریتانیایی انگلیسی )، 🇫🇷 فرانسوی، 🇩🇪 آلمانی، 🇳🇱 دانمارکی، 🇮🇹 ایتالیایی، 🇷🇺 روسی، 🇵🇱 لهستانی، 🇵🇹 🇵🇹 پرتغالی (هر دو پرتغالی اروپایی پرتغالی و برزیل)، 🇮🇱 عبری، 🇹🇭Thai، 🇸🇦 عربی، 🇹🇷 ترکی، 🇵🇭 تاگالوگ (زبان فیلیپینی)، 🇻🇳 ویتنامی، 🇮🇩 اندونزیایی، 🇩🇰 دانمارکی، 🇸🇪 سوئدی، 🇳🇴 نروژی، 🇮🇸 ایسلندی، 🇭🇺 مجارستانی، 🇮🇳 هندی و اسپرانتو
‏قطره ها از یادگیری زبان خسته کننده می شوند: واژگان مفیدی از طریق تصاویر مینیمالیست های زرق و برق دار و بازی های میکرو بازی های سریع می آیند.
‏قسمت سرگرم کننده تنها 5 دقیقه در روز طول می کشد. در حقیقت این تمام وقت شماست! دیوانه؟ بله آثار؟ کاملا!
‏گوشه قطره:
‏👀 قطره است 100٪ بصری: ما از تصاویر به طور مستقیم به معنای ارتباط - به زبان مادری خود استفاده کنید! بدون واسطه سریع تر، بهتر و سرگرم کننده تر! :)
‏محدودیت جلسه 5 دقیقه ای: محدود کردن زمان یادگیری ممکن است غیرقابل انعطاف باشد، اما باعث می شود که قطره ها به طرز باور نکردنی اعتیاد آور باشند. وقتی در مورد یادگیری زبان صحبت می کنیم، بد نیست. مانع از ورود وجود ندارد بدون استناد: شما همیشه 5 دقیقه دارید!
‏🕹️ تمرین بدون زحمت: ما نگاهی خوب به این که چرا بازی ها بسیار سرگرم کننده و اعتیاد آور هستند و جوهر را به قطره تزریق می کنند، برای ایجاد برنامه ای جذاب و جذاب اما در عین حال شما وقت خود را صرف بازی نمی کنید، : دانش یک زبان جدید
‏سرعت سرعت: ما به سرعت در حال اعتقادیم و تایپ بر روی صفحه کلید گوشی شما چیزی جز سریع نیست. ببخشید به ابروها و شیپور خاموشی سریع! شما به آن ثانیه های اضافی نیاز دارید تا حداکثر 5 دقیقه استفاده کنید؛)
‏🎯 تمرکز واژگان: بدون گرامر، فقط کلمات سرپرست با ارزش عملی بالا است. قطره ها بر روی یک چیز تمرکز می کنند و این بسیار خوب است. قطره همچنین دوره های 'حروف الفبا' را برای مبتدیان در کره ای، ژاپنی، چینی، عبری، عربی، روسی و هندی تدریس می کند.
‏💁 عادت یادگیری فرشته: قطره می خواهد شما را به یک معتاد یادگیری زبان تبدیل کنید. مهم نیست که ابزار یادگیری شما چقدر موثر است، اگر شما از آن به طور روزانه استفاده نکنید، واقعا مهم نیست. قطره ذهن شما را ترک می کند و برای آن بهتر می شوید!
‏زبان در قطره
‏ما از طیف گسترده ای از زبان هایی که می توانند با قطره یاد بگیرند افتخار می کنیم و ما تقریبا هر ماه آن ها را اضافه می کنیم. علاوه بر مظنونین معمول مانند انگلیسی، اسپانیایی، فرانسوی، آلمانی، ایتالیایی، بسیاری از موارد عجیب و غریب نیز موجود است: ژاپنی، چینی، کره ای، عربی، عبری، پرتغالی، روسی، دانمارکی، مجارستانی، هندی، تاگالوگ یا ایسلندی!
‏🆕 ما اخیرا گویش ها را نیز معرفی کردیم! نه شما می توانید بین ماندارین چینی و کانتونی چینی، Castilian اسپانیایی و لاتین آمریکایی اسپانیایی، آمریکایی انگلیسی و انگلیسی انگلیسی و بین پرتغالی پرتغالی و پرتغالی برزیل را انتخاب کنید. شما حتی می توانید هر زبان را به طور همزمان به صورت رایگان یاد بگیرید!
‏ما به تلفظ های زیبای ما ضبط شده توسط بازیگران و بازیگران صدا به شدت افتخار می کنیم!
‏قطره ها یک بسته کامل را به صورت رایگان برای زبان آموزان گاه به گاه ارائه می کنند: 5 دقیقه یادگیری سرگرم کننده سریع و حماسی در روز، بیش از 1700 کلمه در 99 موضوع. زبان آموزان اختصاص داده شده زبان می توانند برای ویژگی های برتر برای پیشرفت بسیار سریعتر مشترک شوند و البته زمان یادگیری نامحدود. اشتراک ورود به سیستم از 2.99 دلار در ماه شروع می شود.
‏مأموریت ما در قطره این است که با استفاده از ابزار ویژه ای که از زبان جهانی که همه ما صحبت می کنیم، تصاویر را به مردم دنیا هدیه بدهیم.
‏p.s .: ما مسئولیت کامل اعتیاد بالقوه به یادگیری زبان را بر عهده داریم.
‏-----------------
‏من مطمئن هستم که قطره ها را دوست دارید تا از آن لذت ببرید. اگر چنین است، لطفا بررسی ما را ترک کنید! :)
‏سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید در sup@languagedrops.com
‏‏وقتی که دمای هوا در حال کاهش و سرد شدن است، ما نیز ویژگی های جدیدی در Drop ایجاد کرده ایم.
‏با یک فنجان چای دلپذیر،از یادگیری زبان در این فصل در تعطیلات لذت ببرید.
‏تعطیلات شادی را برایتان آرزومندیم~
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟