استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
نسخه۱.۳.۲
آخرین بروزرسانی۱۳۹۴/۰۸/۱۰
تعداد دانلود۳ هزار
امتیاز۴
تعداد نظرات۳۶
حجم۳ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی اخبار
سازنده پارسی جو
‏‏یکی از جدیدترین سرویس های موتور جستجوی پارسی جو، سرویس خبری آن است که میتواند جایگزینی مناسب برای خبرخوان های رایج باشد. این سرویس با دسترسی به طیف متنوعی از سرویس های خبری، جدیدترین اخبار را در دسته های موضوعی مختلف بازیابی می نماید. این سرویس علاوه بر نسخه وب، دارای نسخه موبایل نیز می باشد، که برای سیستم عامل های مبتنی بر اندروید طراحی و پیاده سازی شده است.
‏این سرویس به طور میانگین، روزانه 10000 خبر را از 50 سایت پربازدید خبری دریافت می نماید و با حذف موارد مشابه، آنها را به شکل خودکار گروه بندی و رتبه بندی نموده و در اختیار کاربران قرار می دهد.از آنجا که کاربران قادر به مطالعه تعداد محدودی ازاخبار در زمانهای کوتاه مابین فعالیت های روزانه هستند،استفاده از این سرویس می تواند آنها را در اطلاع از جدیدترین و حساس ترین اخبار یاری رساند.
‏تیم خبر پارسی‌ جو به صورت شبانه‌روزی در حال تحقیق و فعالیت برای بهبود و ارتقاء این سرویس می‌باشد و در آینده‌ای نزدیک شاهد امکانات بیشتر در این سرویس خواهیم بود. استفاده روزافزون شما از این سرویس می تواند مایه دلگرمی ما را فراهم آورده و گامی در جهت بهبود کیفیت این سرویس باشد.
‏در پایان درخواست می نماییم، با ارسال نظرات خود در قسمت بازخورد ، ما را در بهبود این سامانه یاری نمایید.
‏‏اضافه نمودن خدمات ویژه (آب وهوا، اوقات شرعی، قیمت سکه، ارز و خودرو)
‏اضافه نمودن خبرهای ویدیویی
‏پوشش بیشتر خبرگزاریها و امکان اضافه کردن خبرگزاری به صفحه پیشخوان
‏امکان نشانه گذاری خبرها
‏بهبود ظاهر برنامه و افزایش سرعت عملکرد آن
‏رفع مشکلات گزارش شده

نظرات و امتیاز ها

۳۶ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر وحیدامیدی
٢٨ بهمن ١٤٠١

هشت۸ساله!اصلابروزرسانی نشده*نشونی سایت کاملاازدسترس خارج شده ونابوده*کل نصبش دو هزارواندی بیشترنیست*نظرات منفی کم نیستن*امتیازش کمتروکمترداره میشه ب۳رسیده*به نظرات اهمیت نمیدن وپاسخ ندادن*به مرورپسرفت داشته*مشکلات فنی پیداکرده*پشتیبانی ونظارتی نیست*سالیان ساله ازاواسط دهه۹۰ارتقاداده نشده وسراغش نیومدن*نزدیک۱۰ده تادسترسی میخواد*رهاشده ومتولی نداره*خراب شده کارنمی کنه بالانمیادواردنمیشه خدمتی نمیده فایده نداره*طرح شکست خورده*خبری نیست ونمی جوید*صفحه ام اپ پولسازگذاشتم

میپسندم۱ نمیپسندم۱
عکس کاربر قورچه ای
١٦ شهریور ١٤٠١

‏✓ ساده و روان ‏✓ خبرهای روز ‏✗ سرور جواب نمی دهد ‏✗ بازخورد برای خبرها بسته شده این رفع اشکال سرور برطرف میشه یا کلا بی خیال بشیم پاک کنم این برنامه رو

میپسندم۱ نمیپسندم۰
عکس کاربر لطفي
١٤ شهریور ١٤٠١

خطای ارتباط باسرور میزنه

میپسندم۱ نمیپسندم۰

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده