استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها امور مالی
کیف توکن ققنوس

کیف توکن ققنوس

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۱۰.۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۲/۳۱
تعداد دانلود۷ هزار
امتیاز۴.۱
تعداد نظرات۸۰
حجم۲۹ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی امور مالی
سازنده یکتا ققنوس پارس
‏‏شرکت ققنوس به‌عنوان یکی از میزبان‌های شبکه ققنوس برای تسهیل دسترسی کاربران خود یک کیف توکن فراهم کرده است که کاربران می‌توانند از این طریق تراکنش‌های مختلف را روی توکن پیمان و سایر توکن‌ها انجام دهند. هر کاربر در ابتدای ورود کلید عمومی و کلید خصوصی خود را از طریق این نرم‌افزار تولید می‌کند و از آن‌ها نسخه پشتیبان تهیه می‌نماید. پس‌ازآن می‌تواند وارد نرم‌افزار شده، پیمان یا هر توکن دلخواه خود را خریدوفروش نماید و یا به دیگران ارسال کند. توجه داشته باشید که شما برای دریافت توکن از دیگران، صرفاً باید کلید عمومی که مشابه شماره‌حساب شما است را در اختیار ایشان بگذارید و هرگز هیچ‌گاه و تحت هیچ شرایطی کلید خصوصی خود را افشا نکنید.
‏‏اضافه شدن بخش اعتبار حساب
‏امکان واریز و برداشت لحظه‌ای از اعتبار حساب(IRT)
‏افزودن اکشن‌های جدید و بهبود عملکرد والت کانکت
‏بهبود تجربه کاربری و عملکرد کیف ققنوس
‏برطرف کردن تعدادی از خطاها

نظرات و امتیاز ها

۸۰ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
امیرعلی
٦ اسفند ١٤٠١

هیچ کارگذاری هیچ صرافی و هیچ پلتفرمی مثل ققنوس کارمزد بالایی نداره، من تا امروز پیمان از ققنوس میخریدم ولی همین توکن پیمان در صرافی نیکات با کارمز خیلی پایین تر میده، با همین پلتفرمها شدید باجگیر سرگردنه ملت رو خالی کنید از در مغازه طلا بخریم باز هم نسبت به ققنوس به صرفه تر هست تازه مغازه اجرت ساخت مالیات هم داره ولی ققنوس نداره مدیران ققنوس رحم کنید به مردم این راه پول درآوردن نیست

۱ ۰
anjel
٢٧ آذر ١٤٠١

با خیلی تاخیر پول واریز شد

۲ ۰
Mahdi.f
٦ اسفند ١٤٠١

من الان حدود یه ماهه وارد برنامه میشم میگه در حال تغییرات هستیم ققنوس تا دقایقی دیگر در خدمت شماست. دیشبم چک کردم بازم همینو گفت امروزم که هنوز همینجوریه. من توکن خریدم یعنی چی وارد برنامه نمیشه؟؟؟!

۰ ۰