استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
دعای معراج - صوتی و متنی

دعای معراج - صوتی و متنی

نسخه۱.۰
آخرین بروزرسانی۱۳۹۷/۰۹/۰۳
تعداد دانلود۲۵ هزار
امتیاز۴.۶
تعداد نظرات۳۸۶
حجم۵ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی مذهبی
سازنده GSHSOFT
‏‏دعای معراج چه دعایی است؟
‏دعایی بسیار ناب و برای امور مهم است. از ویژگی ها و زیبایی های این دعا این است که آن را حضرت امیر المومنین علی علیه السلام بدون هیچ واسطه ای از پیامبر اسلام صل الله علیه و آله و سلم روایت می کند. این دعا از هدایا و امتیازات خاص خدای متعال برای امت اسلام است.
‏سری از اسرار الاهی که پیامبر در معراج به آسمان¬ها و پس از طی هفتاد هزار حجاب به آن دست یافت. دعایی که با نور در حجاب قدرت نوشته شده بود و به طور ویژه برای حاجتمندان مومن به خدا و رسولش توصیه شده است.
‏ــــــــــــــــــــــــــــ
‏طریقه استفاده از دعای معراج:
‏۱. خواندن با آدابی که گفته شد برای استجابت و برآوردن حاجات که رحمت و غفران الاهی را در پی خواهد داشت؛
‏۲. نوشتن با مشک و زعفران و خورانیدن آب نوشته دعا برای شفای مریض؛
‏۳. نوشتن و حمل کردن این دعا برای در امان ماندن از دزدان و خطرات پیش¬بینی نشده؛
‏۴. نگه داشتن این دعا در منزل و محل کار برای ایمنی و رونق و برکت.
‏ــــــــــــــــــــــــــــ
‏آثار و برکات:
‏نبى اکرم صلى الله علیه و آله می فرماید: وقتى به آسمان رفتم در شب معراج هفتاد هزار حجاب را طى کردم تا رسیدم به حجاب قدرت که در آن این دعا با نور نوشته شده بود.
‏جبرئیل گفت: یا محمد صلى الله علیه و آله این دعا را براى کسى غیر از مومنین از امت خودت تعلیم ندهى چون که این دعا را هر که بخواند درهاى آسمانها بر روى ایشان باز مى شود و خداوند نظر رحمتش را شامل آن شخص کند که هم و غم او را بر طرف مى کند و هر گرفتارى که دارد خدا بر طرف مى سازد اگر قرض دار است قرضش ادا مى شود و گناهانش ‍ آمرزیده مى شود و مانند انبیاء و صدیقین مورد عنایت قرار مى گیرد و خداوند هزار قصر از در و یاقوت براى او آماه مى فرماید و خداوند به او هر روز ۳۶۰ مرتبه نظر رحمت کند و ملکى ندا مى کند که اعمالت را از سر بگیر که گناهان خودت و مادرت و پدرت آمرزیده شد و جمیع گناهانت مبدل به حسنات شد و ثواب هفتاد سال عبادت براى ایشان نوشته شد پس خیر دنیا و آخرت به او رجوع مى کند و هر کس این دعا را نوشته با مشک و زعفران براى هر بیمارى که دهد شفا خواهد یافت و هر کس حمل نماید این دعا را با خود آمن خواهد شد از شر شیطان و هیچ گونه ملالى بر ایشان نمى رسد و محفوظ مى ماند از دزدان و جمیع حاجاتش برآورده خواهد شد و هر کس نزد فرزندانش بگذارد حفظ مى شوند از جمیع گزندگان مانند مار و عقرب و هر کس بنویسید و در منزل بگذارد روزیشان زیاد گردد و اهل آن محفوظ مى گردند از جمیع گرفتاریها و قسم به آن کسى که شما را به رسالت مبعوث کرد اگر جمیع ثقلین و جمیع ملائکه تعدادشان هزار برابر اهل دنیا و آخرت شوند تا روز قیامت ثواب این این دعا را نخواهند توانست بنویسند چون این دعا بهترین دعا است نزد پروردگارت پس به امت خود تعلیم بده چون گنجى است از گنجهاى بهشت که خدا عنایت کرده است.
‏ــــــــــــــــــــــــــــ
‏منابع و مستندات:
‏۱. کفعمى، ابراهیم بن على، البلد الأمین و الدرع الحصین، ص۳۷۰، مؤسسة الأعلمی للمطبوعات، بیروت، چاپ اول، ۱۴۱۸ق؛
‏۲. کفعمى، ابراهیم بن على، المصباح (جنة الأمان الواقیة و جنة الإیمان الباقیة)، ص ۲۷۲ – ۲۷۳، دار الرضی (زاهدی)، قم، چاپ دوم، ۱۴۰۵ق.

نظرات و امتیاز ها

۳۸۶ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر motl.ms
٢٠ فروردین ١٤٠٣

ایرانسل ارسال نمایند مچکرم

میپسندم۱ نمیپسندم۰
عکس کاربر محمد
٧ فروردین ١٤٠٣

اصلا دعای معراج نیست خیلی فرق داره با اون یکی دعای معراج

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر mr Anónymus
١ فروردین ١٤٠٣

خوبه اما کاش قفل صفحه فعال میشد دعا ادامه داده میشد اما وقتی قفل میشه دعا قطع میشه

میپسندم۰ نمیپسندم۰

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده