استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها مذهبی
دعای معراج ( گشایش مشکلات )

دعای معراج ( گشایش مشکلات )

نصب در حال دریافت
نسخهpop
آخرین بروزرسانی۱۳۹۷/۰۶/۱۳
تعداد دانلود۵ هزار
امتیاز۴.۶
تعداد نظرات۶۰
حجم۸ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی مذهبی
سازنده زینبیون
‏‏دعای معراج (صوتی - آفلاین) _ حرکت خودکار متن همراه صوت
‏ـ ترجمه ی فارسی خط به خط
‏ـ حرکت همزمان متن با صوت
‏ـ رنگی شدن متن در حال قرائت
‏دعای معراج چه دعایی است؟
‏دعایی بسیار ناب و برای امور مهم است. از ویژگی ها و زیبایی های این دعا این است که آن را حضرت امیر المومنین علی علیه السلام بدون هیچ واسطه ای از پیامبر اسلام صل الله علیه و آله و سلم روایت می کند. این دعا از هدایا و امتیازات خاص خدای متعال برای امت اسلام است.
‏سری از اسرار الاهی که پیامبر در معراج به آسمان¬ها و پس از طی هفتاد هزار حجاب به آن دست یافت. دعایی که با نور در حجاب قدرت نوشته شده بود و به طور ویژه برای حاجتمندان مومن به خدا و رسولش توصیه شده است.
‏ــــــــــــــــــــــــــــطریقه استفاده از دعای معراج:
‏۱. خواندن با آدابی که گفته شد برای استجابت و برآوردن حاجات که رحمت و غفران الاهی را در پی خواهد داشت؛
‏۲. نوشتن با مشک و زعفران و خورانیدن آب نوشته دعا برای شفای مریض؛
‏۳. نوشتن و حمل کردن این دعا برای در امان ماندن از دزدان و خطرات پیش¬بینی نشده؛
‏۴. نگه داشتن این دعا در منزل و محل کار برای ایمنی و رونق و برکت.
‏ــــــــــــــــــــــــــــآثار و برکات:
‏نبى اکرم صلى الله علیه و آله می فرماید: وقتى به آسمان رفتم در شب معراج هفتاد هزار حجاب را طى کردم تا رسیدم به حجاب قدرت که در آن این دعا با نور نوشته شده بود.
‏جبرئیل گفت: یا محمد صلى الله علیه و آله این دعا را براى کسى غیر از مومنین از امت خودت تعلیم ندهى چون که این دعا را هر که بخواند درهاى آسمانها بر روى ایشان باز مى شود و خداوند نظر رحمتش را شامل آن شخص کند که هم و غم او را بر طرف مى کند و هر گرفتارى که دارد خدا بر طرف مى سازد اگر قرض دار است قرضش ادا مى شود و گناهانش ‍ آمرزیده مى شود و مانند انبیاء و صدیقین مورد عنایت قرار مى گیرد و خداوند هزار قصر از در و یاقوت براى او آماه مى فرماید و خداوند به او هر روز ۳۶۰ مرتبه نظر رحمت کند و ملکى ندا مى کند که اعمالت را از سر بگیر که گناهان خودت و مادرت و پدرت آمرزیده شد و جمیع گناهانت مبدل به حسنات شد و ثواب هفتاد سال عبادت براى ایشان نوشته شد پس خیر دنیا و آخرت به او رجوع مى کند و هر کس این دعا را نوشته با مشک و زعفران براى هر بیمارى که دهد شفا خواهد یافت و هر کس حمل نماید این دعا را با خود آمن خواهد شد از شر شیطان و هیچ گونه ملالى بر ایشان نمى رسد و محفوظ مى ماند از دزدان و جمیع حاجاتش برآورده خواهد شد و هر کس نزد فرزندانش بگذارد حفظ مى شوند از جمیع گزندگان مانند مار و عقرب و هر کس بنویسید و در منزل بگذارد روزیشان زیاد گردد و اهل آن محفوظ مى گردند از جمیع گرفتاریها و قسم به آن کسى که شما را به رسالت مبعوث کرد اگر جمیع ثقلین و جمیع ملائکه تعدادشان هزار برابر اهل دنیا و آخرت شوند تا روز قیامت ثواب این این دعا را نخواهند توانست بنویسند چون این دعا بهترین دعا است نزد پروردگارت پس به امت خود تعلیم بده چون گنجى است از گنجهاى بهشت که خدا عنایت کرده است.

نظرات و امتیاز ها

۶۰ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
gfrt
٦ روز پیش

سپاس از ضحمات نیکتون⚘

۰ ۰
Reza
٢ مرداد ١٤٠١

با سلام و عرض ادب و احترام خدمت شما دوستان عزیز بسیار عالی است ممنونم از زحمات شما بزرگواران انشاالله خداوند متعال و مهربان خیره دنیا و آخرت را بهتون عطا فرما و حاجت روا شوید

۰ ۰
5036
١٥ خرداد ١٤٠١

تشکربابت زحمات فراوان که کشید اگه چند تا غلط املایی رو رفع کنید خیلی خوب میشه با تشکر اجرتون با ذیل الله

۰ ۰

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده