خانه برنامه مذهبی
دعای طلب رزق (صوتی - آفلاین)

دعای طلب رزق (صوتی - آفلاین)

تعداد دانلود۲ هزار
امتیاز۴.۸
تعداد نظرات۳۵
حجم۵ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی مذهبی
سازنده GSHSOFT
‏‏دعای حسن المعیشه (طلب رزق) چه دعایی است؟
‏مساله رزق پر رونق و حلال یکی از خواست های مومنان است. خدای متعال و اهل بیت او نیز به این نیاز و درخواست بشر بی توجه نبوده اند. یکی از ادعیه ای که از ناحیه اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام به همه مومنان و نیازمندان تعلیم شده، دعای حسن المعیشه است. دعایی که کلینی ره از راویان جلیل القدر شیعه که در عصر غیبت صغری می زیسته آن را مورد توجه خاص قرار داده و در کتاب شریف کافی آورده است.
‏این دعا را ابو بصیر صحابی خاص و مورد وثوق امام، از امام صادق علیه السلام نقل می کند و ایشان نیز با علم امامت به ما خبر می دهند که جد بزرگوارشان امام سجاد علیه السلام برای طلب روزی و برکت در معیشت و اقتصاد اینگونه از خدای خود طلب می نموده است.
‏قرائت یک دعا از ناحیه امام سجاد علیه السلام و نیز تاکید مجدد بر آن توسط سومین نسل او یعنی امام صادق علیه السلام، نشان از اهمیت و تاثیرگذاری این دعا بر مقدرات زندگی انسان دارد.
‏مرحوم محدث قمی در بخش باقیات الصالحات کتاب مفاتیح الجنان، در باب چهارم، فصل پنجم به «دعاهای وارده برای رزق و روزی» ، این دعا را نقل از امام صادق علیه السلام ذکر کرده است.
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟