خانه برنامه آموزشی
بیت مانی

بیت مانی

نسخهv۱.۰
آخرین بروزرسانی۹۷/۰۸/۰۱
تعداد دانلود۳۰۰
امتیاز۵
تعداد نظرات۸
حجم۳۴ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی آموزشی
سازنده آسمان ماینینگ
‏‏‏‏امروزه مقوله ی ارزهای دیجیتال به امر مهمی تبدیل شده است . در این برنامه هدف ما آشنایی با مفاهیم اولیه ارزهای دیجیتال، جدیدترین روش های کسب آنها، معرفی سایتهای قانونی و تقلبی (اسکم) در این زمینه، آشنایی با مفاهیم ماینینیگ (استخراج) و دستگاه های استخراج ارزهای دیجیتال و ... می باشد.
‏پیشرفت ارزهای دیجیتال در چند سال اخیر بسیار چشمگیر بوده است، بطوری که اقتصاددانان بر این عقیده اند که در آینده ای نه چندان دور با حذف پول کاغذی، تمامی مبادلات به وسیله این ارزها صورت میگیرند.
‏با توجه به اینکه قیمت ارزهای دیجیتال روز به روز در حال افزایش است و ارزش آنها با دلار محاسبه می گردد، استفاده از ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین بهترین و هوشمندانه ترین راه کسب درآمد می باشد.
‏سرمایه گذاری در این زمینه نیازی به هزینه اولیه نداشته و با کسب اطلاعات به آسانی می توان این ارزها را بدست آورد.
‏ما در این برنامه کوشیده ایم با آموزش مفاهیم اولیه تا پیشرفته شما را در این مسیر همراهی کنیم.
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟