خانه برنامه مذهبی
دعای عهد (متنی،تصویری و صوتی)

دعای عهد (متنی،تصویری و صوتی)

دعای عهد صوتی در جیب

تعداد دانلود۲۰۰
حجم۱۲ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی مذهبی
سازنده پیکسل سافت
‏‏دعای عهد با امام زمان (عج) با صدایی دلنشین بصورت رایگان به شما دوستان عزیز تقدیم می گردد...
‏امکانات برنامه:
‏گرافیک مناسب
‏پخش صوتی کاملاً آفلاین دعا با صوت دلنشین
‏امکان اشتراک گذاری متن و صدا
‏امکان کپی قسمتی از متن
‏امکان تغییر فونت و اندازه متن
‏امکان روشن ماندن صفحه
‏متن و ترجمه
‏از حضرت امام صادق علیه السّلام روایت شده است: هر که چهل صبحگاه این عهد را بخواند، از یاوران قائم‏ ما باشد و اگر پیش از ظهور آن حضرت از دنیا برود، خدا او را از قبر بیرون آورد که در خدمت آن حضرت باشد و حق تعالى‏ بر هر کلمه هزار حسنه به او کرامت فرماید و هزار گناه از او محو سازد.
‏همچنین طبق روایتی ازامام صادق علیه السلام، جبرئیل امین به حضرت رسول اکرم صلی الله علیه و آله فرموده است: یا محمد! کسی که در ماه رمضان بادعای'اللهم رب النور العظیم' قبل از افطار دعا کند، خداوند دعاهای او را مستجاب، نماز و روزه ی او را قبول و ده دعای او را بر آورده می نماید،گناهان او را می بخشد غم و غصه ی او را از بین می برد و گرفتاریهایش را برطرف می کند، حاجت او را برآورده می نماید، او را به مقصودش می رساند، عمل او را با عمل صدیقین و پیامبران بالا می برد و در روز قیامت چهره ی او درخشان تراز ماه شب چهارده خواهد بود...
‏(المراقبات به نقل از سید بن طاووس)
‏دوستان عزیز ، برای سلامتی آقا امام زمان(عج) و تعجیل در فرج ایشان صلوات بفرستید.
‏منبع توضیحات و شرح:
‏سید حسین
‏‏• افزایش کیفیت اپلیکیشن
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟