خانه برنامه اجتماعی
تعداد دانلود۴۲ هزار
امتیاز۴.۵
تعداد نظرات۴۷۱
حجم۳ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی اجتماعی
سازنده شهباز یعقوبی
‏‏شبکه گردی برنامه ای جهت معرفی کانال ها و صفحات موجود در شبکه های اجتماعی مختلف از قبیل تلگرام، اینستاگرام ، لاین ، واتس آپ ، وایبر و وب سایت های مختلف در زمینه های مختلف می باشد.
‏با استفاده از ابزار اینستا دانلودر موجود در شبکه گردی می توانید تصاویر و ویدئو های موجود در اینستاگرام را به راحتی دانلود و یا در دیگر شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید همچنین می توانید پست های خویش در اینستاگرام را جهت جذب فالوور بیشتر برای شبکه گردی ارسال کنید.
‏با استفاده از نرم افزار شبکه گردی هم می توانید گشتی در بهترین ها و تازه های شبکه های اجتماعی بزنید هم می توانید صفحات خویش از قبیل وب سایت ها، وبلاگ ، کانال ها، ربات، گروه های تلگرام ، صفحات اینستاگرام، واتس اپ، لاین ، وایبر و ... را ثبت و به دیگران نیز معرفی کنید.
‏دوست دارید لیست صفحات برتر تمام شبکه های اجتماعی و وب سایت ها مختلف رو، با طبقه بندی موضوعی داشته باشید؟(شبکه گردی این کار را برای شما انجام می دهد)
‏آیا دوست دارید به یک منبع معتبر که بر اساس نظر کاربران اقدام به رتبه بندی صفحات شبکه های اجتماعی و وب سایت های مختلف می کند دسترسی داشته باشید؟(شبکه گردی این کار را برای شما انجام می دهد)
‏دوست دارید پست‌های خوب شبکه های اجتماعی رو تو دسته‌بندی های مختلف را بدون عضویت و مراجعه مستقیم به این صفحات، را در کمترین زمان ببینید؟(شبکه گردی این کار را برای شما انجام می دهد)
‏تلگرام کانال ربات مجموعه استیکرها
‏اینستاگرام
‏اینستاگرام دانلودر
‏لاین
‏واتس آپ
‏وایبر
‏وب سایت
‏وبلاگ
‏‏برطرف کردن برخی مشکلات
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟