خانه برنامه ابزارهای کاربردی
ارسال پیامک تبلیغاتی و گروهی

ارسال پیامک تبلیغاتی و گروهی

تعداد دانلود۵۰۰
حجم۲۴ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی ابزارهای کاربردی
سازنده زرین ارتباطات آسیا
‏‏اپلیکیشن ارسال پیامک انبوه فراز اس‌ام‌اس امکان ارسال پیامک انبوه و گروهی را به روش‌های مختلف را برای شما فراهم می کند.
‏ از طریق اپلیکیشن فراز اس‌ام‌اس شما می توانید به مخاطبین موبایل از طریق سامانه پیامک خدماتی فراز اس‌ام‌اس پیامک ارسال کنید، همچنین این اپلیکیشن قابلیت ارسال پیامک انبوه به تفکیک استان و شهر، قابلیت ارسال پیامک به تفکیک کد پستی، قابلیت ارسال پیامک به بانک مشاغل و قابلیت ارسال پیامک از طریق فایل اکسل و ارسال پیامک به مخاطبین ذخیره شده در دفترچه تلفن سامانه ارسال پیامک را در اختیار شما قرار می دهد.
‏ توجه : برای استفاده از اپلیکیشن ارسال پیامک می بایست حتما در پنل اس ام اس فراز اس‌ام‌اس عضو باشید، این سامانه پیامکی خدماتی بوده و قابلیت ارسال پیامک اطلاع رسانی به شماره های مسدود را نیز در اختیار شما قرار می دهد.
‏‏برای مشاهده نسخه دمو ز نام کاربری demo و رمز demo استفاده نمایید.
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟