استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها اخبار
گفت و شنود

گفت و شنود

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۱
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۱/۱۶
تعداد دانلود۱۰۰
حجم۴ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی اخبار
سازنده مهدی مفیدی احمدی
‏‏بسم الله الرحمن الرحیم
‏ روزنامه کیهان از قدیمی‌ترین و در عین حال مؤثرترین روزنامه‌های کشور است که به ویژه بعد از انقلاب اسلامی طرفداران پروپاقرص بسیاری را جذب خود کرده؛ هر چند که منتقدین اگر نگوییم مخالفین!! جدی هم کم ندارد. طراح نرم‌افزار حاضر، به علت اشتغال به شغل شریف معلمی از آن استفاده بسیار برده و مدیون این روزنامه وزین و به طور خاص مدیر مسئول آن – جناب آقای حسین شریعتمداری – است که الحق نویسنده‌ای چیره دست و منتقدی خبره و به زعم حقیر یکی از دلسوزان بزرگ انقلاب اسلامی است هر چند که نقدهای جدی به این روزنامه را وارد می‌دانم).
‏برای بنده از میان ده‌ها بخش این روزنامه، دو بخش از اهمیت ویژه‌ای برخوردار بوده‌اند: یکی بخش طنز «گفت و شنود» و دیگری یادداشت‌های مدیر مسئول آن؛ مرور این دو بخش در واقع مرور حوادث سیاسی، فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی، نظامی و ... سالیان اخیر است و نشان دهنده نوع تحلیل طیف بزرگی از نیروهای مؤمن به انقلاب.
‏نرم افزار - ضمن احترام به سایر سلایق سیاسی موجود - سعی بر آن دارد تا تمام مطالب دو بخش مذکور را که در 13 سال اخیر از 1388 تاکنون در این روزنامه منتشر شده است، همراه با امکانات جستجو و امتیازدهی در یک مجموعه در اختیار علاقمندان قرار دهد.
‏امید است کاربران عزیز با مطالعه مطالب نرم‌افزار به تحلیل دقیق‌تر و مستندتری از وقایع چند سال اخیر - که از مهم‌ترین وقایع سال‌های پس از انقلاب است – نائل آیند؛ انشاءالله.
‏مهدی مفیدی احمدی
‏‏ایجاد بخش «گفت و شنود» و «یادداشت‌های مدیر مسئول» مربوط به سال 1401

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده