استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها آموزشی
معلم ریاضی

معلم ریاضی

طعم شیرین آموزش ریاضی

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۱۲/۲۵
تعداد دانلود۱۰۰
حجم۵ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی آموزشی
سازنده مهدی مفیدی احمدی
‏‏بسم الله الرحمن الرحیم
‏نرم افزار «معلم ریاضی» حاصل تلاش بنده در مدتی بیش از 10 سال است، از اولین روزهایی که وبلاگ‌نویسی پیشرفته‌ترین کار در فضای مجازی به حساب می‌آمد تا هم اکنون که ماشاء‌الله کار با اینترنت، شبکه‌های اجتماعی و نرم‌افزارهای اندرویدی به فعالیت روزانه مهم بسیاری از مردم تبدیل شده و دیگر نباید به آن فضای مجازی گفت بلکه فضا حقیقتا حقیقی!! است.
‏دغدغه اصلی این حقیر به عنوان معلم کوچک ریاضی - که به لطف حضرت حق هم در دانشگاه و هم در مدرسه به فعالیت آموزشی مشغول بوده‌ام - آموزش درست ریاضی در این آشفته بازار آموزش‌های کذایی کنکور و مؤسسات نامعتبر، بازاری و تجارت مأبانه است و این کاری است سخت و طاقت فرسا که حتی از آبروی خود نیز باید گذشت و خدا می‌داند که در این نزدیک به 30 سال کار آموزشی چه‌ها که از دست این تجارت‌مأبان نکشیده‌ایم و چه غم و غصه‌ها برای اتلاف وقت و انرژی و استعداد دانش‌آموزان عزیز این مرز و بوم – که گرفتار تور مؤسسات آموزشی کنکوری شده‌اند - نخورده‌ایم که «بماند برای وقتی دگر» ...
‏هدف اصلی این نرم‌افزار در اختیار قرار دادن تمام آموزش‌هایی است که یا در پایگاه رسمی خودم epmath.ir یا در صفحه آپاراتم aparat.com/mofidy منتشر شده است و خدا را شکر که این آموزش‌ها در همین دو پایگاه مورد استقبال کاربران عزیز قرار گرفت و حتی درخواست‌هایی از ایرانیان خارج از کشور نیز داشتم.
‏ به نکته مهم زیر توجه فرمایید:
‏برای دیدن جلسات آموزشی نیازمند به اینترنت هستید؛ اما اگر مایل به استفاده از آموزش‌ها روی رایانه منزل خودتان هستید به «پایگاه ریاضیات مقدماتی و تخصصی» به آدرس epmath.ir مراجعه فرمایید.
‏امید که نرم‌افزار «معلم ریاضی» مورد استفاده شما کاربر عزیز قرار گیرد و بنده را از نظراتتان محروم نفرمایید.
‏والحمدلله رب العالمین
‏و عجل اللهم فی فرج مولانا صاحب الزمان
‏مهدی مفیدی احمدی
‏اسفند 1400
‏‏تغییراتی در کد نویسی

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده