خانه برنامه خرید
تعداد دانلود۱۰۰
حجم۱۴ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی خرید
سازنده برنامه سازان شبکه داتیس
‏‏فانوس صنعت، بستر انتشار رایگان آگهی حوزه کسب و کارهای خرد و کلان و صنایع کوچک، متوسط و بزرگ به منظور سهولت تامین و عرضه با معرفی هر نوع کالا و خدمات می باشد.
‏اپلیکیشن و سایت فانوس، ویژه درج آگهی رایگان برای معرفی هر گونه کالا و خدمات کسب و کارهای خرد و کلان و حوزه صنایع در سراسر کشور توسط دسته بندی های صنایع و کسب و کار بر اساس استانداردهای ملی سازمان بورس و وزارت صمت می باشد. همچنین دسته بندی استانی و شهرستانی نیز از دیگر مزایای این اپلیکیشن می باشد.
‏موضوعات فعالیت نزدیک به هم به جهت سهولت درج آگهی در یک دسته قرار گرفته است تا از تعدد دسته های اصلی کسب و کار کاسته و به صورت زیر شاخه تقسیم شود.
‏به منظور درج آگهی می بایست اطلاعات مورد نیاز ایجاد پروفایل شخصی را وارد نموده بعد از مرحله تایید مدیر فانوس می توانید آگهی را ثبت نمایید.
‏روش ثبت آگهی: به منظور درج آگهی ابتدا نوع آگهی (خرید یا فروش - عرضه یا تقاضا ) را انتخاب نموده سپس دسته بندی و زیرشاخه حوزه فعالیت خود را انتخاب نموده و نام محصول را ثبت نمایید از محصول خود عکس و یا لوگو شرکت را تهیه نموده ثبت نهایی نمایید. آگهی شما بعد از بازنگری فانوس تایید گردیده و در فانوس نمایش داده می شود.
‏مزایای فانوس:
‏- درج آگهی رایگان
‏- طبقه بندی موضوعات فعالیت کسب و کار صنایع
‏- پشتیبانی ۲۴ ساعته
‏‏تغییر در روند ثبت آگهی
‏تغییر در شیوه نمایش شهر انتخاب شده
‏بهبود عملکرد کلی برنامه
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟