خانه برنامه اجتماعی
هشتگ آماده اینستاگرام

هشتگ آماده اینستاگرام

تعداد دانلود۲ هزار
امتیاز۴.۲
تعداد نظرات۸
حجم۷ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی اجتماعی
سازنده سینا نوروزی
‏‏مجموعه ای از هزاران هشتگ های آماده را در یک برنامه به رایگان داشته باشید .
‏ما در این برنامه هشتگ های پر کاربرد را برای شما فراهم کردیم تا دیگر برای بازاریابی در فضای دیجیتال نیاز به پیدا کردن هشتگ نداشته باشید.
‏ما در این برنامه برای پیج های اینستاگرامی شما هشتگ هایی را آماده کرده ایم . شما میتوانید از این برنامه نه تنها برای پیج اینستاگرامی خود بلکه برای صفحه روبینو خود در برنامه روبیکا استفاده کنید .
‏ما فضای دیجیتالی اینستاگرام و روبیکا رو رصد کردیم و هشتگ های مرتبط با پیج شما را در این برنامه قرار دادیم .
‏ما بیش از هزاران هشتگ مرتبط با 60 کسب و کار در فضای مجازی را در این برنامه قرار دادیم تا دیگر شما نیازی به صرف وقت خود برای پیدا کردن بهترین هشتگ ها نداشته باشید .
‏ما در این برنامه نکات هشتگ گزاری در اینستاگرام و روبیکا را به شما آموزش داده ایم تا بتوانید بهترین نتایج را از صفحه خود در فضای مجازی بگیرید و به کسب و کار خود رونق دهید .
‏لطفا حتما قسمت << مقدمه و درباره این برنامه و نکات هشتگ گزاری >> به دقت بخوانید و سپس اقدام به کپی کردن هشتگ ها به زیر پست خود کنید . آموزش استفاده از هشتگ ها در برنامه آورده شده است.
‏شما میتوانید کسب و کار خود را در قسمت جست و جو پیدا کنید . اگر متوجه شدید که کسب و کار شما در این برنامه نیست میتوانید در قسمت نظرات برنامه کسب و کار خود را ذکر کنید تا در بروزرسانی های آینده هشتگ ها مرتبط با کسب و کار شما را نیز اضافه کنیم.
‏این برنامه شامل 3 لیست از هشتگ ها میباشد . لیست اول شامل بیش از 60 کسب و کار در فضای مجازی است .
‏لیست دوم شامل هشتگ های مکان می باشد که واقعا در جذب فالور و افزایش بازدید از پستتون خیلی میتونه کمکتون کنه . این روز ها کمتر کسی پیدا میشه که هشتگ های شهر و یا شهرستان خودش رو دنبال نکنه !!
‏تو این لیست هشتگ های بیش از 31 استان های ایران و محلات اون ها رو پوشش دادیم . طوریکه دیگه نیازی به برنامه های جانبی دیگه نداشته باشید . پیشنهاد من استفاده از هشتگ های مکان در کسب و کار خود است چون واقعا نتیجه خوبی خواهید گرفت.
‏لیست سوم شامل 0 تا 100 جذب فالور بین المللی با هشتگ ها رو در اختیارتون گزاشتیم . و از بسیاری از تکنیک های جدید جذب فالور بین المللی رونمایی کردیم. طوریکه میتونید از سراسر این کره خاکی بازدید کننده و دنبال کننده جذب کنید .
‏ممنونیم از شما که برنامه ما رو انتخاب میکنید اگر سوالی در زمینه اینستاگرام داشتید میتونید خیلی راحت به ما پیام دهید تا در کمترین فرصت رسیدگی شود .
‏با دیدن تبلیغات موجود در برنامه از ما حمایت کنید .
‏اگر به هر دلیلی از برنامه خوشتون نیومد میتونید وجه پرداختی خودتون رو با برگشت زدن برنامه دریافت کید .
‏با نظرات و پیشنهاد های خود ما را خوشحال کنید . اگر کسب و کارتون رو در برنامه ذکر نکردیم حتما در نظرات ذکر بفرمایید تا در بروزرسانی بعدی برطرف شود .
‏‏بهبود محتوا گرافیکی
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟