استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها ابزارهای کاربردی
همراه دانا

همراه دانا

بیمه دانا

نصب در حال دریافت
نسخه۲.۶.۱
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۱۱/۱۲
تعداد دانلود۷۰ هزار
امتیاز۴.۳
تعداد نظرات۳۷۹
حجم۱۱ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی ابزارهای کاربردی
سازنده محمد انیسی
اگر شما هم یکی از افرادی هستید که به هر نحوی از بیمه دانا استفاده می کند، این مطلب را مطالعه کرده و با مایکت همراه شوید. 

همراه دانا چیست؟

همانطور که میدانید بیمه ی دانا در سال 1353 برای اولین بار شروع به کار کرد. این بیمه در ابتدا  خصوصی و پس از گذشت چند سال ملی اعلام شد و اکنون جزء سه بیمه بزرگ کشور به حساب می آید. این بیمه دارای انواع بیمه های باربری (پوشش خسارت بار در هنگام حمل به مکانی دیگر) ، درمانی، اتومبیل، مسئولیت مهندسی، آتش سوزی، بیمه عمر گروهی، عمر انفرادی، بیمه تکمیلی و غیره می باشد که افراد می توانند از آنها استفاده کنند. 
اپلیکیشن همراه دانا برنامه ای اختصاصی برای بیمه شدگان در بیمه dana است که با استفاده از آن می توانند کارهای مختلف خود را در این زمینه از راه دور انجام دهند. برای مثال می توانند به سهولت استعلام پرداخت اقساط بیمه خود را دریافت نمایند، از محصولات مختلف بیمه استفاده نمایند، خدمات درمانی دریافت کنند و از دیگر امکانات بدون حضور در شرکت استفاده نمایند. 
شما میتوانید از طریق این اپلیکیشن استعلام بیمه دانا و نرخ آن در طرح های مختلف مانند طرح جان دانا، خودرو ثالث، درمان مسافرتی، عمر ارمغان، خودرو بدنه و غیره دریافت نمایید. همچنین با مراکز درمانی طرف قرارداد این شرکت، مراکز صدور و فروش، مراکز پرداخت خسارت و غیره نیز آشنا شوید. 

ورود به بیمه دانا و طریقه استفاده از همراه دانا

همراه دانا ، اپلیکیشن رسمی شرکت بیمه دانا می باشد که شامل مجموعه ای از سرویسهای بیمه ای مورد نیاز و همچنین سرویسهای در حال توسعه می باشد. ورود به این برنامه نیاز به عضویت ندارد، اما برای استفاده از تمام بخش ها از جمله ثبت هزینه درمانی و غیره نیاز به وارد کردن شماره ملی و کلمه ی عبور خود دارید. بنابراین از قبل باید عضویت خود را ثبت کرده باشید. 
در این عضویت نام کاربری شما همان کدملی  و رمز عبور همان تاریخ تولد شما بدون روز و ماه می باشد. البته برای اینکه مراحل ثبت نام شما کامل شود از قبل باید به صورت حضوری یا با استفاده از سایت مربوطه، ثبت اطلاعات خود را کامل نمایید. 

ویژگی های اپلیکیشن همراه دانا

تا اینجای مطلب شما را با ویژگی های مختلف این برنامه آشنا کردیم اکنون وقت آن رسیده که این ویژگی ها را به صورت موردی و یکجا بیان کنیم تا در یک نگاه قابل ارزیابی باشند. 
- معرفی بیمه دانا
‏- استعلام بیمه نامه های صادره
‏- استعلام خسارت های پرداخت شده
‏- معرفی انواع محصولات بیمه ای
‏- پرداخت اقساط حق بیمه از طریق وب و آنلاین
‏- مراکز ارائه خدمات بیمه ای شامل مراکز درمانی ، مراکز فروش بیمه نامه، مراکز پرداخت خسارت خودرو
‏- امکان نمایش مراکز ارائه کننده خدمات بیمه ای بر روی نقشه
‏-امکان جستجوی آسان در ساختار مراکز ارائه کننده خدمات
‏- تفکیک مراکز درمانی جهت سهولت در اطلاع رسانی
‏‏• رفع مشکل انتخاب و ثبت  تصاویر هزینه های درمانی در دستگاه های با نسخه ۱۱ اندروید. 
‏• نمایش وضعیت هزینه های درمانی ثبت شده و در حال ارزیابی.
‏• رفع برخی مشکلات گزارش شده.

نظرات و امتیاز ها

۳۷۹ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
ابوالفضل ش
٤ روز پیش

چرا گزینه ثبت هزینه درمان کار نمیکنه؟

۰ ۰
فرزاد
٢٠ اسفند ١٤٠١

‏✗ عدم ثبت هزینه درمانی متاسفانه جهت ثبت هزینه ها مشکل بارگزاری وجود دارد و اصلا وارد قسمت دوربین یا گالری جهت ثبت و انتخاب عکس نمی‌شود با اینکه در بروزرسانی جدید نوشته شده بود رفع مشکل ثبت هزینه‌ها، همچنان مشکل وجود دارد 😔😔

۰ ۰
کرم اصفهانی
١٩ اسفند ١٤٠١

‏✓ خوب ‏✗ تاخیر در پرداخت خوب

۰ ۲

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط