استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه کسب و کار
موسسه فرهنگی و هنری پایتخت

موسسه فرهنگی و هنری پایتخت

برگزاری کنسرت ،مراسم

نصب در حال دریافت
نسخهV۲.۰.۶
آخرین بروزرسانی۱۳۹۹/۰۲/۱۵
تعداد دانلود۲۰۰
حجم۲۳ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی کسب و کار
سازنده یوسف نوروزی
‏‏موسسه فرهنگی هنری پایتخت
‏مجری ،مشاور برگزاری همایش ، جشنواره ، کنسرت ، برنامه های هنری ، فرهنگی ، مراسم های ملی و مذهبی ،جشن ، سمینار، کنگره ، نمایشگاه های فرهنگی ، دعوت از هنرمندان صدا وسیما
‏این موسسه با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیش از دو دهه فعالیت مستمر و با بهره گیری از دانش روز و در اختیار داشتن نیروهای متخصص و گروه حرفه ای و سازماندهی شبکه گسترده ای از هنرمندان، بازیگران و مجریان صحنه و متخصصین برجسته اجرای مراسم در کشور، با داشتن امکانات و تجهیزات کامل بستری مناسب و توانمند برای ارایه خدمات و مشاوره های امور فرهنگی ، هنری و نمایشگاهی در سطح کشور فراهم آورده است. این موسسه افتخار دارد با تکیه به دانش فنی، هنری و تجربه مناسب به عنوان یکی از موفق ترین موسسات برگزاری برنامه های فرهنگی وهنری کشور که در دو دهه بالغ بر 1000 رویداد برگزاری مراسم های ملی و مذهبی، کنسرت، گردهمایی، اجلاس، همایش، نمایشگاه و برنامه فرهنگی را در کارنامه خود ثبت نماید .
‏برگزاری استیج و همایشهای متعدد و برنامه های فرهنگی، هنری در سطح کشور بخشی از دستاوردهای این موسسه در دو دهه گذشته می باشد.
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
‏‏خرید و ثبت نام  دوره آموزشی ،سمینار و وبینار های مجازی حوزه فرهنگ و هنر
‏خرید خدمات هنری و بلیط کنسرت
‏کاهش حجم نرم افزار و اضافه شدن بخش های مختلف از جمله پادکست ،مقالات، رادیو آنلاین

برنامه‌های پیشنهادی