استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها شبکه‌های اجتماعی
دانلودر وضعیت واتساپ

دانلودر وضعیت واتساپ

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۵/۱۹
تعداد دانلود۳۰۰
حجم۱۱ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی شبکه‌های اجتماعی
سازنده محمد بخشی
‏‏- دانلودر وضعیت واتساپ برنامه ای است که به راحتی می تواند وضعیت ویدیو و وضعیت عکس را به سرعت ذخیره کند. بنابراین، این برنامه بارگیری وضعیت تصاویر و ویدیوها قطعاً همان چیزی است که می خواهید! می‌توانید عکس‌ها و ویدیوهای دوستان خود را با دانلودر وضعیت ویدیو برای واتس‌اپ دانلود کنید.
‏- دانلودر وضعیت واتساپ به شما کمک می کند تا وضعیت واتساپ را به روشی آسان و سریع بارگیری کنید. بهترین برنامه وضعیت برای ذخیره آخرین ویدیوی وضعیت مناسب است. برنامه بارگیری وضعیت می تواند به شما در بارگیری تصاویر و عکس های وضعیت واتس اپ در مراحل ساده و آسان کمک کند. این برنامه فوق سریع و 100٪ رایگان است. با وضعیت دانلود برای واتساپ - برنامه وضعیت ذخیره‌ساز. شما به راحتی می توانید فیلم ها و تصاویر را ذخیره کنید. برنامه ذخیره وضعیت واتس اپ یک بسته کوچک برای ذخیره داستان های وضعیت در گالری است. بهترین تصاویر را بدون درخواست ارسال از دوست خود دانلود کنید.
‏- با Download WhatsApp Status از دانلود رایگان ویدیوی وضعیت جدید استفاده کنید تا بهترین ویدیوی وضعیت را برای وضعیت واتساپ دریافت کنید. و با دوستان به اشتراک بگذارید. می‌توانید در هر زمان از عکس‌های وضعیت بارگیری‌شده و ویدیوهای وضعیت، از ذخیره‌کننده وضعیت Wapp برای کسب‌وکار واتس‌اپ، در هر مکانی لذت ببرید، یا آن را در رسانه‌های اجتماعی دیگر ارسال کنید.
‏- وضعیت دانلود از واتس اپ چگونه کار می کند: -
‏1. واتساپ اصلی را باز کنید وضعیت داستان دوستان خود را بررسی کنید.
‏2. برای ذخیره عکس‌ها و ویدیوها، به برنامه ذخیره وضعیت واتساپ ما برگردید.
‏3. برای دانلود و ذخیره وضعیت واتس اپ، روی دکمه دانلود کلیک کنید، و می توانید آن را به اشتراک بگذارید یا آن را در تمام برنامه های رسانه های اجتماعی مانند فیس بوک، توییتر، اینستاگرام بازنشر کنید.
‏- ویژگی های دانلودر وضعیت واتساپ:
‏✔ دانلود سریع و آسان تمام عکس ها، گیف ها و فیلم ها توسط ابزار Easy برای دانلودر وضعیت واتس اپ با یک کلیک.
‏✔ پشتیبانی از چند ذخیره و حذف.
‏✔ از وضعیت واتساپ، واتس اپ بیزینس و وضعیت GB پشتیبانی کنید
‏✔ رابط برنامه زیبا. می توانید وضعیت ویدیو را برای وضعیت واتساپ با کیفیت بالا در داخل برنامه مشاهده کنید.
‏✔ عکس و ویدیو را از واتس اپ در گالری گوشی دانلود کنید.
‏✔ به اشتراک گذاری یا ارسال مجدد وضعیت بارگیری ویدیو برای واتس اپ، در تمام برنامه های رسانه های اجتماعی آسان است.
‏- دانلودر وضعیت واتساپ: این یک ذخیره کننده ویدئو و دانلود کننده داستان اختصاصی برای دانلود تمام فیلم ها و تصاویر وضعیت واتس اپ است. برنامه دانلودر با مراحل ساده، می توانید ویدیوهای وضعیت و تصاویر وضعیت را در دستگاه خود بارگیری کنید و عکس ها و ویدیوها را تا زمانی که می خواهید ذخیره کنید. پخش کننده ویدیوی داخلی می تواند تمام ویدیوهایی را که ذخیره کرده اید پخش کند. بنابراین، این واقعا یک ابزار دانلود وضعیت کامل ویدیو خوب است.
‏- لازم نیست از کسی بخواهید که ارسال کند. با دانلودر وضعیت واتساپ ، می توانید هر تصویر یا ویدیوی ناخواسته را حذف کنید.
‏- اگر دانلودر وضعیت واتساپ - را دوست دارید. لطفا با نظرات خود از ما حمایت کنید. یا اشکالات را گزارش کنید و هر ویژگی را که می خواهید پیشنهاد دهید.
‏‏حل مشکل گزارش شده

برنامه‌های مرتبط

جعبه ابزار واتساپ

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده