خانه برنامه اخبار
نیشابور پیام

نیشابور پیام

خبر های نیشابور

تعداد دانلود۱۰۰
حجم۲ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی اخبار
سازنده مرتضی رضائی
‏‏در این نرم افزار که یک رابط خبری بین منابع خبری، ارگان ها و سازمان ها با شما کاربران می باشد، اخبار در کمترین زمان ممکن از منابع خبری جمع آوری و در دسترس شما همشهریان قرار می گیرد.
‏در طراحی این رابط خبری سعی شده است که کاملا سبک و با کمترین میزان مصرف اینترنت همیشه آنلاین باشد همچنین با استفاده از سرور های داخلی، اینترنت مورد استفاده در این نرم افزار با کمترین هزینه محاسبه می گردد .
‏شما می توانید با توجه به موضوع کاری و یا علاقه مندی خود نتیفیکیشن ( اعلان ) هر یک از ارگان ها و منابع خبری را فعال و یا غیرفعال نمایید تا فقط در هنگام دریافت این دسته از خبر ها به شما از طریق اعلان اطلاع داده شود.
‏همچنین در این نرم افزار بخش گروه ها سازمانی وجود دارد که سازمان ها و ادارات و یا حتی کارخانه ها می توانند با ایجاد گروه مخصوص خود به زیر مجموعه های خود به صورت لحظه ای اطلاع رسانی نمایند
‏برای مثال یک شرکت و یا یک کارخانه می تواند بصورت رایگان یک گروه برای پرسنل خود و یا برای نیرو های پیمانکار خود ایجاد و اخبار ، اطلاعیه ها و ... مرتبط با انها را در اختیارشان قرار دهد این خبر برای سایر کاربران منتشر نخواهد شد.
‏( برای اطلاعات بیشتر به وب سایت نیشابور پیام مراجعه نمایید )
‏از دیگر امکانات این نسخه نرم افزار بخش نظر سنجی ، و تبلیغات می توان اشاره کرد.
‏هدف گروه نرم افزار نیشابور پیام ایجاد یک بستر خدمات آنلاین شهری است که با پیشنهادات شما کاملتر خواهد شد .
‏‏بهبود رابط کاربری 
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟