استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
محاسبات سرانگشتی

محاسبات سرانگشتی

نسخه۱.۰
آخرین بروزرسانی۱۳۹۶/۰۷/۱۲
تعداد دانلود۱۰ هزار
امتیاز۴.۵
تعداد نظرات۲۰
حجم۳ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی ابزارهای کاربردی
سازنده گروه برنامه نویسی novinapp96
‏‏بسمه تعالی
‏این نرم افزار براساس ایده ی مهندس حمیدرضا شیخی مهرآبادی توسط یک تیم دو نفره طراحی و پیاده سازی شده است. هدف این نرم فزار کاربردی ارایه روشی بسیار سریع و آسان برای مهندسین و تکنسین های رشته عمران و معماری بمنظور محاسبات سرانگشتی برخی از مصالح مصرفی در پروژه های عمرانی می باشد. از طریق این نرم افزار و رابط کاربری بسیار ساده آن می توانید میزان مصالح مورد نیاز انواع
‏سقف
‏دیوار چینی
‏بتن
‏ملات
‏رنگ کاری
‏اسکلت های بتنی و فلزی
‏نازک کاری
‏را بدست آورید.
‏با انتخاب یکی از گزینه های بالا که در صفحه ی اصلی قرار دارند به صفحه ای هدایت می شوید که در آنجا می توانید دسته بندی گسترده تر از عناوین بالا مشاهده و با انتخاب هر دسته بندی جزییات مصالح مصرفی در آن عملیات اجرایی را مشاهده نمود این برنامه برای تمامی مهندسین کارگاه بخصوص مهندسان با تجربه کم کاربردی بوده بطوریکه آثار آن را می توان در متره و برآورد و همچنین سفارش تقریبی مصالح مورد نیاز پروژه توسط اشخاص مذکور بخوبی و در کمترین زمان مشاهده نمود.
‏چنانچه نرم افزار مذکور از نظر شما کاربردی می باشد به منظور حمایت و تشویق توسعه دهندگان دانلود نرم افزار فوق را به دوستان خود در مایکت پیشنهاد نموده و با نظرات مفید وسازنده تان در تکمیل و افزایش کارایی این نرم افزار با ما از طریق راه های ارتباطی موجود در نرم افزار ارتباط برقرار نمایید.
‏‏نسخه 1.0.0

نظرات و امتیاز ها

۲۰ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر نظری
٢٩ خرداد ١٤٠٢

هنوز مطالعه نشده

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر سیاوش
٢٤ بهمن ١٤٠١

سلام دست سازنددردنکند

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر ۰۶۳۱
٢٢ آبان ١٤٠٢

‏✓ خوب است زحمت کشیده اندامیداست گسترش بیشتری داشته باشد. ‏✗ ایتم های دیگری میتوانند اضافه نمایند

میپسندم۰ نمیپسندم۰

دیگران نصب کرده‌اند