سریال خواهران و برادران با دوبله فارسی - Kardeslerim 2021

۳۲,۶۹۷
۹۱٪
۶.۱
ساخت ترکیه سال 2021 رده سنی ۱۳+

درباره سریال خواهران و برادران

سریال Kardeslerim یکی از سریال های جذاب ترکیه ای در سال های اخیر بوده است. جهت آشنایی بیشتر با این سریال وارد سایت شوید و این نوشته را بخوانید.

داستان سریال خواهران و برادران

سریال Kardeslerim که در کشور ترکیه ساخته شده است، امروزه یکی از سریال های پرطرفدار در سراسر جهان و از جمله ایران است. این سریال در سال 2021 میلادی ساخته شد و ژانر اصلی آن درام است. کما اینکه در بخش های مختلف سریال از ژانر های دیگر مانند کمدی، اکشن و ... استفاده شده است.

این سریال که در فارسی با نام برادران و خواهرانم شناخته میشود، به صورت زیر نویس فارسی و دوبله قابل مشاهده است. امتیاز این سریال 6.2  بوده که امتیاز خوبی محسوب میشود و نشان دهنده علاقه تماشاگران به این سریال میباشد. مدت زمان هر قسمت از این سریال به صورت دوبله حدود 45 دقیقه بوده و شما به دلخواه میتوانید تعداد قسمت های متفاوتی از این سریال را در روز تماشا کنید.

در ادامه این نوشته به بررسی داستان کلی این سریال و آشنایی با بازیگران و دیگر عوامل سریال میپردازیم. دقت داشته باشید که در هیچ بخشی از این نوشته داستان سریال اسپویل نشده و اگر شما سریال را ندیده اید میتوانید به راحتی به مطالعه این نوشته پرداخته و با اطلاعات و جزییات کلی سریال آشنا شوید. پس با ما همراه باشید.

 

داستان سریال Kardeslerim چیست؟

همانطور که از نام این سریال پیداست، به نمایش زندگی چند خواهر و برادر میپردازد که پس از مرگ والدینشان با مشکلات مختلفی روبرو شده اند و باید با کمک یکدیگر به حل این مشکلات بپردازند. این خواهران و برادران 4 نفر به نام های قدیر، عمر، آسیه و امل هستند که هرکدام از آنها زندگی شخصی پیچیده ای نیز دارند و در زندگی شخصی شان با مشکلات مختلفی دست و پنجه نرم میکنند.

مشکلات مشترکی بین آنها نیز وجود دارد و این خانواده تلاش میکنند تا بدون وجود پدر و مادرشان، زندگی خود را بچرخانند و مشکلات آن را حل کنند. داستان سریال از زبان برادر بزرگتر نقل میشود که خود را در برابر برادر و دو خواهرش مسئول میداند و سعی میکند علاوه بر مشکلات خودش و مشکلات مشترکشان، مشکلات شخصی خواهران و برادرش را حل کند تا بتوانند با دغدغه های کمتر کنار یکدیگر زندگی کنند.

این چهار خواهر و برادر علاقه بسیار زیادی به یکدیگر دارند و میدانند که تنها راه حل مشکلات بزرگ زندگی شان، تکیه کردن به یکدیگر است. آنها که قبل از فوت پدر و مادرشان خانواده ای خوشبخت و ایده آل بودند، امروز باید هر روز با مشکل جدیدی مواجه شوند.

پس از آن اتفاق ناگوار و فوت والدین خانواده، فرزندان باید به مرغداری عمویشان نقل مکان کنند و در آن مکان زندگی کنند. این جابجایی به اندازه کافی دردسر ساز بوده اما پس از گذشت مدتی و سعی آنها برای حل کردن مشکلات، سر و کله فردی به نام عاکف پیدا میشود که راز های ناگفته ای از این خانواده دارد و فرزندان باید با آنها روبرو شوند. در ادامه عاکف راز های مهمی درباره گذشته خانواده و حتی مرگ پدر و مادر خانواده را فاش میکند و سپس ...

چه کسانی در سریال Kardeslerim بازی کرده اند؟

عاکف که شخصیت مهمی در این سریال محسوب میشود، توسط جلیل نالچاکان بازی شده است که 44 سال سن دارد و در سیواس ترکیه به دنیا آمده است. پدر او مهندس برق بود و مادرش معلم بود. به دلیل اصرار های خانواده، جلیل نیز به تحصیل در رشته مهندسی برق پرداخته است. اما پس از 7 سال دانشگاه را ترک کرده و به بازی کردن در تئاتر پرداخته است. تئاتر نیز زمان زیادی طول نکشیده است و در نهایت جلیل نالچاکان وارد حوزه بازیگری شده است.

آسیه که یکی از 4 خواهر و برادر است، توسط سو بورجو یازگی کوشکون در این سریال بازی شده است. سو بورجو یازگی 18 سال سن دارد و از کودکی به بازیگری مشغول بوده است. او اولین فیلم خود را در 6 سالگی بازی کرده است و امروزه حتی با وود سن کم، سابقه بسیار زیادی در بازیگری دارد. او در فیلم هایی که بازی کرده است، جزو شخصیت های اصلی بوده و با بازی خود در آنها درخشیده است. بسیاری از کارشناسان درباره آینده طلایی و درخشان سو بورجو بازگی و استعداد او صحبت کرده اند.

عمر در این سریال یکی دیگر از خواهر و برادران اصلی سریال است که توسط ییگیت کوچاک 27 ساله بازی شده است. ییگیت در 12 اکتبر 1995 و در شهر سامسون ترکیه به دنیا آمده است. او برای اولین بار در سال 2017 در سریال Seni Kimler Aldı به بازی پرداخت و خوش درخشید. پس از آن پیشنهاد های متعددی به ییگیت برای بازی در غیلم و سریال های مختلف داده شد و هر روزه استعداد او شکوفا تر شده است.

دوروک یکی دیگر از شخصیت های این سریال است که توسط اونور سعید یاران بازی شده است. این بازیگر 28 سال سن دارد و در استانبول متولد شده است. اونور سعید ابتدا در حوزه مادلینگ در ترکیه فعالیت داشته است و پس از آن وارد حوزه تبلیغات شده است. در سال 2017 در یک سریال تلویزیونی نقش کوچک و کوتاهی را بازی کرد و پس از آن پیشنهاد های زیادی برای بازی در نقش های مختلف سریال ها و فیلم های سینمایی به او داده شد.

سوزان که یکی از نقش های مهم در این سریال است، توسط آهو یائتو بازی شده است که 44 سال سن دارد و در ازمیر ترکیه متولد شده است. آهو یائتو زندگی شخصی بسیار سخت و پیچیده اس داشته و این سختی ها از زمان کودکی او و وقتی تنها 7 سال داشته آغاز شده است. پدر و مادر آهو در 7 سالگی او از یکدیگر جدا شده اند و او مجبور به زندگی با مادربزرگش شده است. همچنین او دوبار ازدواج ناموفق داشته و هم اکنون پسری به نام کمال دارد. آهو یائتو با بازی در سریال های معروف، توانسته شهرت زیادی کسب کند و امروزه جزو بازیگران زن پرطرفدار و مشهور در صنعت فیلم و سریال ترکیه باشد.

اورهان که یکی دیگر از نقش های کلیدی این سریال است، 52 سال سن دارد و در ازمیر متولد شده است. بازیگر نقش اورهان جونیت مته است که بازیگری را در سال 1991 و در سن 21 سالگی آغاز کرده و در فیلم و سریال های متعددی بازی کرده است. او بازی بسیار طبیعی دارد و احساسات کاراکتر را میتواند به بهترین شکل به مخاطب منتقل کند.اگر بخواهیم این سریال را در کنار سریال دیگری بگذاریم باید به سریال ستاره شمالی اشاره کنیم، هردو اثر بسیار خوش ساخت و پر مخاطب هستند و نمایندگان شایسته ای برای سینمای ترکیه به شمار میروند.

 

اطلاعات بیشتر درباره سریال Kardeslerim

تا امروز دو فصل از این سریال ساخته شده و زمزمه ها حاکی از آن است که فصل سوم این سریال نیز درحال ساخت است. سریال Kardeslerim مشکلات زندگی فرزندان بدون پدر و مادرشان را نشان میدهد و البته نشان میدهد فرزندان بزرگتر در نبود والدین مسئول هستند و باید بتوانند زندگی خواهران و برادران کوچکترشان را تحت مراقبت بگیرند.

وقتی سریال Kardeslerim در حال پخش بود و هر هفته یک قسمت از آن پخش میشد، تماشاگران سریال هر هفته بیشتر میشدند و در واقع محبوبیت این سریال رو به افزایش بود. ساخت فصل سوم برای این سریال نیز گواه همین موضوع است. اگر شما نیز به تماشای سریال های خانوادگی که روند ملایم و عین حال جذابی دارند و درباره زندگی روزمره و مشکلات خانوادگی ساخته اند علاقه دارید، به هیچ عنوان سریال جذاب و جهانی Kardeslerim را از دست ندهید.اگر به دنبال تماشای یک سریال جذاب ترکی هستید نگاهی به سریال شربت زغال اخته بیندازید که از نظر درام و داستانش بی شباهت به خواهران و برادران نیست.

فصل ۱ سریال خواهران و برادران

انتخاب فصل

تمام فصل‌های سریال خواهران و برادران

  • فصل ۱ سریال خواهران و برادران
  • فصل ۲ سریال خواهران و برادران
مایکت سریال درام