خانه برنامه امور مالی
اصول حسابداری

اصول حسابداری

تعداد دانلود۱۰۰
حجم۹ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی امور مالی
سازنده پرنیما
‏‏اصول حسابداری، یکسری قوانین و دستورالعمل های کلی است که شرکتها هنگام گزارش دادن کلیه حساب ها و صورت­ های مالی باید از آنها پیروی کنند و اگرچه در حال حاضر اصول حسابداری پذیرفته شده جهانی وجود ندارد، اما چارچوب ­های حسابداری بسیاری وجود دارند که اصول حسابداری استاندارد را تعریف می­کنند.
‏بطور کلی اصول حسابداری و مفروضات حسابداری یک چارچوب کلی را تشکیل می­دهند که از طریق آن عملیات مالی در سازمان­ ها کنترل و مدیریت می شود.
‏در این برنامه شما با اصول کلی حسابداری آشنا میشوید و به شما کمک میکند تا در کار خود بهتر نتیجه بگیرید.
‏برای دانلود این برنامه حتما نباید حسابدار باشید زیرا این برنامه ممکن است به درد همه افراد جامعه بخورد چون که تمامی افراد در روزمره خود با حساب و کتاب سروکار دارند ، دونستن اصول حسابداری به تمامی افراد در مدیریت کردن پول و سرمایه میتواند کمک کند.
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟