خانه بازی خانوادگی

ادابازی (پانتومیم)

با خانواده خوش بگذرون

نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی خانوادگی
تعداد دانلود۳۲ هزار
امتیاز۴.۶۲
تعداد نظرات۱۸۴
سازنده Group Seyed
نسخه۱.۰.۰
حجم۱۴ مگابایت
آخرین بروزرسانی۹۷/۰۵/۱۵
‏‏همین الان ادابازی رو رایگان دانلود کن! 
‏با دوستا و خانوادتون بازی کنید و حسابی لذت ببرید !!!
‏ادابازی رو دانلود کنید و با اطرافیانتون پانتومیم بازی کنید و قدرت پانتومیمتون رو به رخ بقیه بکشید ;)
‏یک بازی جالب و مهیج برای گذراندن اوقات همراه دوستان و خانواده با اجرای پانتومیم . از اوقاتتون استفاده کنید وخاطره های بیاد ماندی بسازید.
‏بیش از 10000 کلمه در عناوین مختلف ( اطلاعات عمومی ، تاریخ ، خوراکی و نوشیدنی ، ورزشی ، اشیاء ، حیوانات ، مشاغل ، جغرافیا ، فیلم و سینما ، علمی و تکنولوژی ) برای شما
‏این بازی شامل سه بخش است :
‏ بخش بازی مرحله ای به شما اجازه میدهد در دو گروه چند نفره  و در سه مرحله (اجرای کلمه ، اجرای ضرب المثل ، اجرای سرعتی) به بازی و اجرای پانتومیم بپردازید و امتیاز کسب کنید .
‏بخش بازی دو نفره که در آن میتوانید با یکی از دوستانتان و در تعداد دور دلخواه (تا 5 دور) و با مدت زمان دلخواه در هر دور بازی کنید .
‏بخش بازی لیگ که میتوانید با اعضای خانواده و دوستانتان یک لیگ پانتومیم تشکیل داده و به مسابقه بپردازید ( این بخش در آپدیت بعدی فعال خواهد شد)

‏این بازی از جلوه های گرافیکی جالبی برخوردار است که به بازی جذابیت های فراوانی افزوده است . همچنین موسیقی ها در بخش های مختلف بازی هیجان بازی را بیشتر و بازیکن را به وجد می اورد!!!
‏همچنین در بازی قابلیت های ویژه ای تدارک دیده شده ( 2 برابر کردن امتیاز ، 30 ثانیه زمان اظافه ، امتیاز +2 ، تغییر کلمه 6 و 9 بار ) که جذابیت زیادی به بازی اظافه میکند 
‏ بخش اظافه کن  هم در نسخه ابتدایی غیر فعال میباشد و به زودی در نسخه های بعد فعال و قابل استفاده توسط شما میباشد.

تغییرات در نسخه جدید

‏‏.

نصب اتوماتیک فایل‌های دیتای بازی

بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟