خانه بازی تفننی
بازی پانتومیم مدرن - ادابازی

بازی پانتومیم مدرن - ادابازی

تعداد دانلود۶ هزار
امتیاز۴
تعداد نظرات۳۷
حجم۷ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی تفننی
سازنده آساره
‏‏بازی پانتومیم مدرن - بازی ادابازی
‏بازی پانتومیم (یا به فارسی ادابازی) یک بازی جذاب است که با استفاده از نمایش بی‌کلام انجام می‌شود و یکی از قشنگ‌ترین و خنده‌دار‌ترین بازی هایی است که می توان در کنار سایر اعضاء خانواده و یا در جمع دوستان انجام داد.
‏ویژگی های بازی پانتومیم مدرن:
‏- شامل هزاران واژه و لغت جذاب و خنده دار برای اجرا
‏- دسته بندی مناسب واژه ها در بخش هایی مانند: مشاهیر، شهر، کشور، ورزشی، عمومی، علمی، شغل، حیوانات، اشیاء، فیلم و سینما و تاریخی
‏- امکان بازی همزمان چندین گروه با هم
‏- امکان تعیین زمان بازی و ...
‏- دسته بندی واژه ها بر اساس آسان (یک امتیازی)، متوسط (دو امتیازی) و سخت (سه امتیازی)
‏- امکان اضافه کردن کلمات جدید به برنامه توسط بازیکنان
‏- رابط کاربری ساده و زیبا
‏- شامل فروشگاه محصولات فیزیکی بازی پانتومیم و...
‏بازی پانتومیم به فارسی ادابازی ترجمه شده است. در بازی پانتومیم افراد به صورت گروهی با هم رقابت می کنند به همین دلیل می توان این بازی را در دسته بازی های دور همی و خانوادگی قرار داد.در برخی مناطق کشور عزیزمان به این بازی لال بازی نیز می گویند.
‏روش بازی ادا بازی (لال بازی!!):
‏در بازی پانتومیم افراد به 2 یا چند گروه تقسیم می شوند. اما به صورت مرسوم این بازی بین 2 گروه انجام می شود. یک نفر از گروه اول داوطلب میشود تا کلمه یا ضرب المثلی را که افراد گروه رقیب انتخاب کرده اند را بدون صدا و تنها با حرکات دست و بدن برای هم گروهی های خود اجرا کند و هم گروهی ها آن کلمه را حدس بزنند.
‏در بازی پانتومیم پیشرفته ای که برای شما آماده کرده ایم می توانید ادابازی را به راحتی بازی کنید و از امکانات آن لذت ببرید.
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟