خانه برنامه مذهبی
صلوات شعبانیه

صلوات شعبانیه

نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی مذهبی
تعداد دانلود۳ هزار
امتیاز۴.۷۵
تعداد نظرات۴
سازنده شگردها
نسخه۱.۰
حجم۳ مگابایت
آخرین بروزرسانی۹۳/۰۳/۱۹
‏‏برنامه حاضر صلوات شعبانیه را به صورت گرافیکی و زیبا همراه با صوت تقدیم شما عزیزان می دارد. قرائت این دعا با صدای دلنشین آقای علیرضا سبحانی است.
‏از همگی شما عزیزان مؤمن التماس دعا داریم.

‏درباره صلوات شعبانیه

‏از امام سجاد (ع) صلواتی وارد شده است که در هر روز ماه مبارک شعبان ، در وقت زوال باید خواند . این صلوات در مصباح المتهجد و کتاب های دیگر آمده است .
‏در آسمان ، دریایی است که آن را دریای برکات گویند و بر لب آن دریا درختی است که آن را درخت تحیات نامند . بر آن درخت آشیانة مرغی است به نام مرغ صلوات و وقتی مؤمنی در ماه شعبان بر سید پیغمبران (ص) صلوات فرستد ، خدا آن مرغ را امر نماید تا در آن دریا غوطه خورد و پرهای خود را بفشارد و هر قطره ای که از پرهای آن مرغ بریزد ، ملکی خلق نماید و جمیع آن فرشتگان به تقدیس و تحمید و مدح و ثنای پروردگار مشغول گردند و ثواب آنها در دیوان اعمال صلوات فرستنده ثبت گردد .
‏شایستة یادآوری است که در روایت آمده یک صلوات در ماه شعبان برابر است با ده صلوات در غیر ماه شعبان!
‏این برنامه توسط گروه نرم افزاری شگردها طراحی و آماده شده است. در صورتی که به برنامه محبوبتان نظر دهید، ما را برای هر چه بهتر کردن برنامه و ارائه آپدیت های آن تشویق می کنید.

‏آدرس اینترنتی ما :

‏http://shegerdha.ir/

‏متشکریم!
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟