خانه برنامه کسب و کار
تعداد دانلود۹ هزار
امتیاز۳.۶
تعداد نظرات۵۴
حجم۱۵ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی کسب و کار
سازنده امیر حسین نوروزی
‏‏به نام خالق هستی
‏تابحال به فکر خلق کردن و ساختن افتادین اگه تا بحال چیزی رو خودتون درست کرده باشین حتی اگه خیلی ساده هم باشه از استفاده ازش لذت میبرین.
‏بازی کردن خیلی خوبه از مزایای اون میشه به افزایش قدرت و سرعت در تصمیم گیری درست و افزایش قدرت بازدهی مغزی و همچین یاد گیری بعضی مطالب آموزشی از اون اشاره کرد جدای ازین که اگه با دوستاتون بازی کنین یه محیط دوستانه و خیلی زیبا به دور از دغدغه های دنیای بیرون ساخته میشه که میتونه ارومتون کنه.
‏ولی من معتقدم اگه خودتون بازی بسازین بیشتر بهتون خوش میگذره تازه میتونین ازش درامدی هم کسب کنین پس شغل خیلی دوست داشتنیه.
‏با دانلود این اپلیکیشن و مطالیه اون شما وارد دنیای بی انتهای بازی سازی میشین پس این اپلیکیشن برای استارت کاره اگه میخای مثل شرکت های بزرگ بازی سازی به میلون دلار درآمد داشته باشید باید خوب کار کنین اگه امار های دانلود بالا بره من قول میدم هر دو هفته اپدیت کنم و هر دفعه پروژه های جدید اضافه کنم. تا شما عزیزان نهایت استفاده و لذت رو ببرید در ضمن این اپ رایگان است و شما هیچگونه پولی بابت اون نیاز نیست بپردازین تمامی اموزش هامونم رایگانن اگه از کارمون خوشتون اومد و خواستید حمایت کنین خواهشمندم با 1 دقیقه وقت گذاشتن از تبلیغات های درون برنامه دیدن فرمایید .
‏با تشکر از شما بزرگواران و بازی سازان آینده
‏‏• تغییر آیکون اپلیکیشن
‏• اضافه شدن پروژه جدید
‏• چند بهبود و رفع باگ
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟