خانه برنامه آب و هوا
هواشناسی پیشرفته و دقیق

هواشناسی پیشرفته و دقیق

تعداد دانلود۱۱ هزار
امتیاز۴.۱
تعداد نظرات۲۸
حجم۶ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی آب و هوا
سازنده گروه توسکا
‏‏با برنامه 'هواشناسی پیشرفته و دقیق' وضعیت آب و هوا تمام شهر های ایران را تا یک هفته بعد مشاهده کنید. این برنامه دارای ویجت هواشناسی می باشد که می توانید در صفحه گوشی یا تبلت خود آنها را نصب کنید تا بدون نیاز به باز کردن برنامه از آخرین وضعیت آب و هوا ایران با خبر شوید. همچنین برنامه با هر بار به روز رسانی به صورت هوشمند مکان فعلی شما رو تشخیص داده و وضعیت آب و هوای آن منطقه را گزارش میکند. * اگر میخواهید از آب و هوای شهرهای دیگر (تا یک هفته بعد 😍) هم باخبر شوید ، از آیکون مکان نما در بالای برنامه ، شهر مورد نظر رو جستجو کنید و روی آن کلیک کنید. *** از بخش تنظیمات (آیکون بالای برنامه) میتوانید واحد دما را سانتیگراد کنید و بروزرسانی را تنظیم کنید تا چند ساعت یک بار اطلاعات هواشناسی به روز شود. امکانات برنامه: ✔ پشتیبانی از تمام استان ها و شهرهای کشور (ایران) ✔ دارای ویجت و اعلان وضعیت آب و هوا ✔ ارائه گزارش وضعیت هوا تا یک هفته بعد ✔ ارائه گزارش هواشناسی ایران و جزییات هواشناسی فارسی ✔ نمایش کمترین و بیشترین دمای هوای روزانه و شبانه ✔ تغییر خودکار تصاویر برای نمایش وضعیت شب و روز و باد و باران و طوفان ✔ استفاده از بهترین منابع پیش بینی وضع آب و هوا برای نمایش دقیق ترین آب و هوا ✔ قابلیت انتخاب شهرها بصورت دستی و راحت و آسان ✔ نمایش میزان رطوبت یا شرجی بودن هوا ✔ نمایش جهت باد بصورت حرفه ای ✔ نمایش کمترین و بیشترین دمای هر شهر ✔ نمایش میزان صاف بودن و نیمه ابری و غیره در هر شهر ✔ سرویس آپدیت اطلاعات آب و هوا تنها با یک کلیک منابع: Yahoo Weather https://www.yahoo.com/news/weather/ کلمات مرتبط : هواشناسی پیشرفته تمام شهرها ، هواشناسی پیشرفته و هوشمند ، هواشناسی پیشرفته و کامل ، هواشناسی پیشرفته و دقیق ، هواشناسی ماهواره ای
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟