خانه برنامه خرید
فروشگاه آنلاین تربچه

فروشگاه آنلاین تربچه

فروش ویژه مواد غذایی

تعداد دانلود۳۰۰
حجم۲ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی خرید
سازنده تیم توسعه تربچه
‏‏تربچه یک استارتاپ نوپاست که به منظور رساندن انواع مواد غذایی بسته‌بندی و تازه شامل میوه و سبزیجات، خشکبار، حبوبات، لبنیات و غیره، بدون واسطه و با قیمت مناسب، به دست مصرف کننده نهایی بصورت سفارش آنلاین و تحویل درب منزل پدید آمده است.
‏اساس کار تربچه بر مشتری مداری، تضمین کیفیت و قیمت مناسب، ثبت سفارش آسان و تحویل سریع و بموقع بنا نهاده شده است. تربچه همچنین در تلاش است تا به مرور با استفاده از روش کشاورزی قراردادی و حذف واسطه‌ها، همزمان بهبود معیشت را برای کشاورزان و کیفیت بهتر و قیمت مناسبتر را برای مصرف‌کننده نهایی به واسطه عرضه مستقیم محصولات کشاورزی از مزرعه به خانه به ارمغان آورد.
‏فعالیت تربچه از شهر شیراز آغاز گشته و امید است در صورت رضایت مشتریان، دامنه فعالیت تربچه در آینده نزدیک به شهرهای بیشتری توسعه یابد.
‏تربچه در راستای اعتمادسازی بیشتر اقدام به دریافت نماد اعتماد الکترونیکی از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت و همچنین نشان ملی ثبت از مرکز فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نموده است.
‏‏رفع ایرادات جزئی
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟