استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
تیک 8 (Tick8)

تیک 8 (Tick8)

بدون فراموشی یاد بگیر

نسخه۷.۱.۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۴/۲۹
تعداد دانلود۳ هزار
امتیاز۴.۵
تعداد نظرات۶۹
حجم۵ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی آموزشی
سازنده لوتوس تکنولوژی
‏‏در این برنامه، هر درس می بایست در ۸ روز مرور شود، که با هر بار مرور در صورت دانستن معنی آن علامت تیک و در صورت ندانستن آن علامت ضربدر زده می شود. برای هر کلمه باید ۶ خانه از ۸ خانه تیک خورده باشد که به این معنی است تسلط و یادگیری شما خوب است و در غیر این صورت می بایست کلمه دوباره مرور شود.
‏روش تیک ایت یکی از بهترین روش های یادگیری لغات برای مدت زمان طولانی است.در این روش اساس کار بر مبنای تکرار است که باعث یادگیری خوب و کند شدن فراموشی می شود. این روش بر اساس روش علمی فیلسوف آلمانی ابینگهاوس به نام نظریه منحنی فراموشی طراحی شده است. این روش بر اساس فعل تکرار و تکرار در فواصل زمانی معین جهت به حافظه سپاری بهتر اطلاعات به کار می رود.
‏ روش پیشنهادی این است که روز اول، درس اول و در روز دوم درس اول و به همراه درس دوم مرور شود و در روز سوم درس های اول و دوم و به همراه درس سوم مرور می شود ، در روز هشتم می بینید که تمام خانه های درس اول پر شده است و می توانید سنجش و ارزیابی بهتری از یادگیری لغت در ذهن خود داشته باشید. در روز نهم درس نهم برای بار اول مرور می شود و این کار و رویه تا درس آخر انجام داده می شود.
‏یکی از مهمترین بخش های یادگیری هر زبانی، یادگیری لغات کاربردی آن زبان است. چرا که بدون دایره لغات وسیع، مهارت صحبت کردن و نوشتن هم مختل می شود. علاوه بر این، به منظور درک متون و تقویت مهارت شنیداری یادگیری لغت امری ضروری به نظر میرسد. روش های متعددی برای یادگیری لغت وجود دارد و اگر شما هم از تیترهای زرد مانند: آموزش لغت در خواب، لغات انگلیسی را قورت بده، بدون زحمت لغت یاد بگیر و ... خسته شده اید، این اپلیکیشن برای شماست!
‏همانطور که می دانید هیچ دستاوردی بدون زحمت و صرف زمان کافی برای تمرین به دست نمی آید و یادگیری لغت هم از این امر مستثنی نیست. در این راستا، پیشنهاد ما برای یادگیری لغات کاربردی روش تیک ایت می باشد.
‏اما این اپلیکیشن تنها محدود به لغات و معانی نیست! علاوه بر سه مثال و ترجمه، تلفظ شنیداری، فونتیک، تصویر لغت، و قسمت هایی از سه فیلم که در دیالوگ آنها آن کلمه به کار برده شده نیز برای درک بهتر و راحت تر شما عزیزان فراهم شده است. در صورتی که مطالعه ی لغات یک روز را فراموش کردید، به شما یاداوری میکنیم و تا پایان این مسیر در کنارتان هستیم. امید است با صرف زمان کافی و حوصله، بتوانید لغات را بدون فراموشی به ذهن بسپارید که با استفاده از این اپلیکیشن و تکرار و تمرین هر روز این امر ممکن می شود.
‏#آموزش #انگلیسی #504 #زبان #مکالمه #درس #پایه #تیک #تیک8 #روش #آموزشی #Tik8 #Tick8 #TickEight #eight #ضروری #آیلتس #ایلتس #تافل #کنکور #لغات #لایتنر #واژگان #vocabulary
‏لغاتضروری. واژگانضروری. آیلتس. لغاتآیلتس. تافل. لغاتتافل. کنکور. آموزشزبانانگلیسی.
‏‏• چت آنلاین با پشتیبان

نظرات و امتیاز ها

۶۹ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر negar
١٦ شهریور ١٤٠٢

من آپدیت کردم اپمو اما نمیذاره دیگه وارد شم، چیکار باید بکنم؟

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر iman
١٠ شهریور ١٤٠٢

تو بروز رسانی جدید وارد نمیشه لطفا راهنمایی کنید

میپسندم۱ نمیپسندم۰
عکس کاربر زهره
٢٩ مرداد ١٤٠٢

سلام من ۵۰۴ خریدم اما هر بار که وارد برنامه میشم لغت جدید میاد و به لغت های قبلی دسترسی ندارم چطور مشکل حل کنم؟

میپسندم۱ نمیپسندم۰

برنامه‌های مرتبط