استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه آموزشی
BBC Learning English

BBC Learning English

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۴.۳
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۱۰/۲۱
تعداد دانلود۶ هزار
امتیاز۴.۱
تعداد نظرات۲۷
حجم۷ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی آموزشی
سازنده BBC Media App Technologies
‏‏برنامه رسمی BBC Learning English همه دروس و سخنرانان مورد علاقه خود را در یک بسته فوق العاده ، ساده برای استفاده گرد هم آورده است. این بهترین راه است برای انگلیسی خود را به روز نگه دارید!
‏و اکنون - حتی بهتر است! شما خواسته اید که بتوانید برنامه های صوتی ما را بارگیری کنید تا بتوانید هر وقت خواستید به آنها گوش دهید.برنامه خود را امروز به روز کنید و شما یک دکمه بارگیری جدید پیدا خواهید کرد با تمام برنامه های صوتی ما (6 دقیقه انگلیسی ، 6 دقیقه گرامر و 6 دقیقه واژگان). کلیک برای بارگیری و گوش دادن به صورت آفلاین. ما موارد بیشتری اضافه خواهیم کرد برنامه های صوتی طی هفته های آینده.
‏بنابراین ، آیا می خواهید گرامر بخوانید ،تلفظ خود را بهبود دهید ، انگلیسی خود را از طریق داستان های موضوعی جدید توسعه دهید یا جدیدترین عبارات را برای استفاده در مکالمات روزانه خود ، برنامه ما دارای مجموعه ای برای شما.
‏ما را با خود ببر : ما همیشه برای کمک به شما آنجا هستیم تا شما تبدیل به یک انگلیسی زبان ماهر شوید.
‏یادگیری انگلیسی
‏بهترین راه برای یادگیری زبان این است که هر روز کمی تمرین کنید.برنامه ما کمک می کند شما این کار را با به روزرسانی های روزمره شگفت انگیز ، سرگرم کننده و درسهای موضوعی ، متن و آزمونها انجام دهید.
‏انگلیسی خود را ببینید که رشد می کند!
‏ویژگی هایی که به شما کمک می کند یاد بگیرید
‏برنامه های صوتی که می توانید آن ها را بارگیری کنید پس می توانید به دفعات خود به آنها گوش دهید آیا اتصال اینترنت دارید یا خیر یا نه.
‏هر برنامه را بدون پشتیبانی متن تماشا یا گوش دهید.سپس تماشا کنید یا گوش دهید دوباره با استفاده از متن داخلی و زیرنویس.هنگامی که گوش دادن را تمرین کردید و مهارت خواندن ، از آزمونها برای آزمایش درک خود استفاده کنید.این برنامه امتیازاتی که می گیرید را یادآوری می کند تا بتوانید به تلاش خود ادامه دهید تا نتیجه ای که می خواهید را به دست آورید.
‏ ویژگی های دیگر
‏ - درس های موجود در ابتدا در این برنامه - حتی قبل از وب سایت ما
‏- درس های روزانه جدید
‏- اعلان هایی برای کمک به شما در ادامه یادگیری خود
‏به آسانی برنامه های لیست شده بر اساس مجموعه را پیدا کنید نام یا دسته بندی: (Everyday English، Learn انگلیسی با اخبار ، انگلیسی تجاری ، دستور زبان ، واژگان و تلفظ)
‏- سریال مورد علاقه خود را دنبال کنید
‏- برنامه های مورد علاقه خود را با برنامه خود در شبکه های اجتماعی یا ایمیل / SMS با یک دوست به اشتراک بگذارید
‏کدام برنامه ها موجود است؟
‏همه محبوب ترین برنامه های ما اینجا هستند ، شامل:
‏- The English We Speak
‏- 6 دقیقه انگلیسی
‏- انگلیسی در محل کار
‏- انگلیسی در یک دقیقه
‏- جایزه پیروزی Tim's Pronunciation Workshop
‏- LingoHack
‏- بررسی اخبار
‏- و خیلی بیشتر
‏درباره BBC Learning English
‏BBC Learning English یکی از محبوب ترین ارائه دهندگان انگلیسی مطالب آموزش زبان رایگان جهان است.برای بیش از 75 سال است که به میلیون ها نفر کمک کرده است در بیش از 100 کشور ، انگلیسی زبانان بهتر می شوند.درباره BBC Learning English بیشتر بدانید و دسترسی به سایر مطالب آموزش رایگان زبان انگلیسی با مراجعه به ما به وب سایت ما : bbclearningenglish.com
‏ اگر تصمیم دارید اعلان ها را دریافت کنید ، شناسه منحصر به فرد مربوط به دستگاه شما توسط هواپیمایی شهری به نمایندگی از BBC به شما ذخیره می شوند تا خدمات شما را تامین کند.شما می توانید اعلان ها را غیرفعال کنید از برنامه BBC English Learning در قسمت 'Settings' تلفن شما. هیچ اطلاعات شخصی دیگری در ارتباط با شما(نام کاربری یا آدرس ایمیل) پردازش نمی شود.
‏BBC اطلاعات شما را ایمن نگه می دارد و آن را با هیچ کس دیگری با سیاست حفظ حریم خصوصی و کوکی های بی بی سی به اشتراک نمی گذارد.
‏برای مطالعه سیاست حفظ حریم خصوصی BBC به http://ww.bbc.co.uk/privacy
‏اگر این برنامه را نصب کنید ، شما شرایط استفاده BBC را در http://www.bbc.co.uk/terms قبول می کنید.
‏این برنامه توسط BBC Media AT منتشر شده است( BBC Media Pplications Technologies Limited) که یک شرکت تابعه کاملاً متعلق به بی بی سی(British Broadcasting Corporation).جزئیات کامل BBC Media AT در وب سایت خانه شرکت ها به آدرس :
‏http://data.companieshouse.gov.uk/doc/company/07100235 BBC 2019
‏در دسترس است.
‏‏برای رفع مشکلات و بهبود عملکرد، به‌روزرسانی‌های منظم را برای برنامه یادگیری انگلیسی منتشر می‌کنیم.

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های پیشنهادی

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده