استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه سرگرمی
فال حافظ با معنی

فال حافظ با معنی

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۳__HaniJafari
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۰۶/۰۷
تعداد دانلود۳ هزار
امتیاز۴.۴
تعداد نظرات۳۷
حجم۸ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سرگرمی
سازنده هانی جعفری
‏‏مشهور است که امروز در خانهٔ هر ایرانی یک دیوان حافظ یافت می‌شود.
‏حال با پیشرفت تکنولوژی و راحتی حمل و همیشه در دسترس بودن گوشی موبایل، ما نسخه موبایلی فال حافظ را به همراه معنی و تفسیر غزلیات برای شما آماده کرده ایم که بتوانید در هر لحظه که نیاز داشتید برای خودتون و اطرافیان فال بگیرید و با حافظ مشورت داشته باشید.
‏ایرانیان طبق رسوم قدیمی خود در روزهای عید ملی یا مذهبی نظیر نوروز بر سر سفره هفت سین، یا شب یلدا، با کتاب حافظ فال می‌گیرند. برای این کار، یک نفر از بزرگان خانواده یا کسی که بتواند شعر را به خوبی بخواند یا کسی که دیگران معتقدند به اصطلاح خوب فال می‌گیرد ابتدا نیت می‌کند، یعنی در دل آرزویی می‌کند. سپس به‌طور تصادفی صفحه‌ای را از کتاب حافظ می‌گشاید و با صدای بلند شروع به خواندن می‌کند.
‏کسانی که ایمان مذهبی داشته باشند هنگام فال گرفتن فاتحه‌ای می‌خوانند و سپس کتاب حافظ را می‌بوسند، آنگاه با ذکر اورادی آن را می‌گشایند و فال خود را می‌خوانند.
‏برخی حافظ را «لسان‌الغیب» می‌گویند یعنی کسی که از غیب سخن می‌گوید.
‏======================
‏این برنامه با گرافیک زیبا و حجم کم میتونه همیشه در گوشی شما باشه و هر لحظه که احتیاج به فال داشتید یا در جمعی کسی خواست فال بگیره شما براش فال بگیرید.
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
‏‏به روزرسانی جدید

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های پیشنهادی

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده