سریال سر آستین قرمز - Red Sleeve 2021

۳۷۶
۸۹٪
۸.۵
ساخت کره جنوبی سال 2021 رده سنی ۱۳+

درباره سریال سر آستین قرمز

سریال سر آستین قرمز در سال 2021 در ژانر درام ساخته شده است. تماشای آنلاین و رایگان Red Sleeve از مایکت با دوبله و زیرنویس فارسی بدون نیاز به دانلود.

داستان سریال سر آستین قرمز

بر اساس رمانی به همین نام، داستان یک رابطه عاشقانه دربار سلطنتی بین پادشاه چوسون است که معتقد است وظیفه او در قبال کشورش قبل از عشق است، و بانوی درباری که می خواهد از زندگی ای که انتخاب کرده محافظت کند.
در نیمه اول دهه 1700 در کره، یی سان یک شاهزاده جوان گوشه گیر و دوست داشتنی است. قتل او او را تعقیب می کند، اگرچه او را در موقعیتی قرار می دهد که پس از مرگ پدربزرگش، پادشاه ظالم و بی رحم فعلی که مسئول مرگ یی است، تاج و تخت را به دست گیرد. او تصمیم گرفته است که به یک پادشاه خیرخواه تبدیل شود که در نهایت قانون را اصلاح کند، اما نحوه کشته شدن پدرش او را از نظر عاطفی زخمی کرده است. او در دادگاه با زن جوانی به نام سونگ دیوک ایم آشنا می شود. یی سان عاشق او می شود و سعی می کند او را متقاعد کند که صیغه رسمی او شود. اما سونگ دیوک ایم اراده و روحیه دارد. او همچنین به اندازه‌ای باهوش است که بفهمد تبدیل شدن به همسر سلطنتی برای پادشاه آینده نقشی معتبر است، اما نقشی که آزادی او را محدود می‌کند و احتمالاً باعث شادی او نمی‌شود. اما عشق یی به سونگ دئوک ایم حقیقت دارد و او شروع به درک این موضوع می کند که تشکیل اتحادیه با او در نهایت می تواند به نفع قلمرو مشکل او باشد.

تمام قسمت‌های سریال سر آستین قرمز

مایکت سریال درام