خانه برنامه کسب و کار
کالا به کالا

کالا به کالا

تعداد دانلود۴ هزار
امتیاز۳.۲
تعداد نظرات۶
حجم۱ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی کسب و کار
سازنده محمد مرادی
‏‏این اپلیکیشن جهت بازاریابی و تبلیغات و جذب مشتری برای واحد های صنفی و خدماتی دارای دفتر کار طراحی گردیده است.
‏کالا به کالا محلی است برای عرضه محصولات و خدمات کلیه اصناف ( اعم از خرده فروش و عمده فروش) در هر کجای ایران که باشند.
‏شما می توانید با عضویت در کالا به کالا به عنوان مغازه دار یا مصرف کننده ( در صورتی که محصولی برای عرضه ندارید.) کالاها و خدمات خود را به صورت رایگان برای فروش بگذارید و تمام نیازمندی های خود را اعم از مواد غذایی، پوشاک، رستوران ها، خدمات پزشکی تا موبایل و کامپیوتر و مسکن، ماشین و آژانس های مسافرتی و ... را در کالا به کالا بیابید.
‏در کالا به کالاعلاوه بر خرید و فروش محصولات می توانید از خدمات دیگر اپلیکیشن نظیر قرعه کشی های ماهانه که شامل دارندگان تهاتر برگ می شود و شامل جوایز ارزنده از قبیل تور و هتل رایگان، کمک هزینه خرید سیم کارت دائمی و صدها جوایز دیگر می باشد، شرکت داده می شوید.
‏'توجه داشته باشد که دارندگان تهاتربرگ قطعا برنده یکی از جوایز ما خواهند بود. هر تهاتر برگ یک امتیاز برای شما محسوب می شود و این یعنی تهاتر برگ بیشتر، جوایز ارزنده تر برای شما + معرفی مشتریان بیشتر به شما.'
‏در این بازار هرچه بیشتر فعالیت کنید و خوشنام تر باشید به صورت خودکار به مشتریان بیشتری معرفی می گردید و این یعنی بزرگتر دیده می شوید.
‏ فواید دیگر عضویت در بازار جهانی تهاتر عبارتند از:
‏1- افزایش وسعت تجارت شما
‏2- کم کردن سرمایه در گردش شما
‏3- پیدا کردن مشتریان جدید و افزایش مشتری
‏4- ایجاد سیستم قرعه کشی برای مشتریان شما
‏5- مدیریت قرعه کشی خریداران
‏6- جهانی شدن از طریق فعالیت مستمر در بازار تهاتر
‏7- حذف واسطه ها
‏8- مدیریت آسان تر و بهتر فروش از طریق نرم افزارهایی که هم اکنون در دسترس هست و نرم افزارهایی که به زودی بر روی اپلیکیشن قرار می گیرد.
‏در این بازار هرجه بیشتر فعالیت نمایید و خوشنام تر باشید به صورت خودکار به مشتریان بیشتری معرفی میگردید و این یعنی بزرگتر میشوید.
‏‏ر اه اندازی مکان یاب (gps) در اپلیکیشن
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟