استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها آموزشی
اموزش زبان کتاب صوتی Red Roses

اموزش زبان کتاب صوتی Red Roses

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۰.۰
آخرین بروزرسانی۱۳۹۵/۰۸/۱۲
تعداد دانلود۵ هزار
امتیاز۴.۷
تعداد نظرات۷۷
حجم۱۱ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی آموزشی
سازنده mod data
‏‏کتاب صوتی با لهجه امریکن us به همراه ترجمه فارسی
‏کتاب Red Roses
‏سطح یک
‏یکی از بهترین روش های یادگیری زبان انگلیسی استفاده از کتاب های داستان سطح بندی شده می‌ باشد که گام به گام توانایی خواندن و شنیداری مخاطب را تقویت می‌کند.
‏از نقاط قوت این روش این است که کلمات و لغات جدیدی که در سیر داستان آموخته می شود به سرعت وارد حافظه ی دراز مدت خواهد شد چرا که کلمات جدید در روند داستان و در ارتباط با ماجرای داستان شکل می گیرند و تا مدت های مدیدی در ذهن باقی خواهد ماند.
‏هر کتاب بهتر است چهار مرتبه مطالعه شود که در هر مرحله به شیوه ی خاصی عمل خواهد شد.
‏مرتبه ی اول : در این مرحله تنها به متن کتاب را در حالی که فایل صوتی آن در حال اجرا است بخوانید و سعی کنید که داستان را تعقیب کنید برای تمرکز بیشتر می توانید از هدفون استفاده نمایید. از آنجایی که سطح کتاب مناسب شما است می بایست داستان را متوجه شوید.
‏مرتبه ی دوم : در این مرحله معانی کلمات نا آشنایی که در کتاب را با استفاده از بخش ترجمه فارسی تمرین کنید سعی کنید یک بار کتاب را با ترجمه فارسی بخوانید
‏مرتبه ی سوم : مجدد به همراه اجرای فایل صوتی اقدام به خواندن کتاب نمایید. در این مرحله از آنجایی که معانی تمامی کلمات کتاب را از بخش ترجمه تمرین کرده اید و، شما می بایست تمامی مطالب کتاب و تمامی داستان را به طور کامل متوجه شود.
‏مرتبه ی چهار : در این مرحله تنها فایل صوتی را اجرا کرده و بدون استفاده از کتاب به داستان گوش فرا دهید و تا پایان کتاب این امر را پیگری کنید. این مرحله را می توانید به تاخیر انداخته و کتاب دیگری را شروع کنید تا هم کسل کننده نباشد و هم اینکه گذشت زمان کلماتی را که به صورت سطحی در ذهن شما جای گرفته است را مشخص نماید.
first version

نظرات و امتیاز ها

۷۷ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
REZA DILMAJ
١ بهمن ١٤٠١

برنامه خوبیه برایادگیری اما یه نقطه ضعف داره که اگه بخوای دوباره نصبش کنی بایستی دوباره هزینه اش را بپردازی ازاین نظر نقطه ضعف داره و تا حالا هم درست نشده وکسی هم جوابگو نیست

۰ ۰
shapour mohamady
٢٧ تیر ١٤٠١

برنامه خوبی میتونه باشه امانقطه ضعف داره یکبار خرید برنامه ودوباره درخواست وجه وپخش یک داستان وصدای داستان دیگر برروی آن چرا خرید میشه هربار که بروزرسانی میکنه دوباره پول می خواد

۱ ۰
REAZA MHAFEA
١٦ فروردین ١٤٠١

باسلام وقدردانی

۱ ۱

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده