خانه برنامه عکس و فیلم
مدیر فایل پیشرفته فارسی

مدیر فایل پیشرفته فارسی

تعداد دانلود۱۰۰
حجم۵ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی عکس و فیلم
سازنده مهرداد90
‏‏مدیر فایل فارسی اولین برنامه مدیریت فایل با زبان پیش فرض فارسی میباشد که از قابلیت های فوق العاده بهره می برد.این برنامه مدیریت فایل قدرتمند با رابط کاربری تمیز و کاملا بدون تبلیغ است. با استفاده از این برنامه مدیریت فایل، شما می توانید به سرعت فایل های خود را بر روی دستگاه تلفن همراه، کامپیوتر و ذخیره سازی خود مرور و مدیریت کنید،
‏مدیریت کامل برنامه ها از قبیل نصب،حذف نصب،پشتیبان گیری،بازیابی پشتیبان و اشتراڪ گذاری.
‏پخش کننده فیلم،موسیقی،عکس،اسناد داخلی که شما را از نصب برنامه های پخش کننده دیگر بی نیاز میسازد.
‏شما حتی می توانید فضای مورد استفاده در دستگاه تلفن همراه خود را تجزیه و تحلیل کنید.
‏ویژگی های کلیدی
‏فایل ها و پوشه های خود را سازماندهی کنید : با استفاده از رابط کاربر پسند شما می توانید به راحتی فایل ها (پوشه ها) را بر روی هر سه ذخیره سازی داخلی و خارجی حافظه USB مرور، انتقال، کپی، فشرده سازی، تغییر نام، استخراج و پاک نمایید.
‏دستکاری فایل های سیستمی در صورت روت بودن گوشی.
‏دسترسی به فایل ها در ذخیره سازی ابر : شما می توانید فایل ها را در ذخیره سازی ابر مدیریت کنید.
‏دسترسی به فایل ها در NAS (ذخیره سازی متصل به شبکه) : شما می توانید به فایل های موجود در حافظه های راه دور یا مشترک مانند FTP، FTPS، SFTP، SMB، WebDAV و شبکه دسترسی داشته باشید. همچنین با استفاده از FTP (پروتکل پروتکل انتقال فایل) می توانید دستگاه تلفن همراه خود را از کامپیوتر شخصی سازی کنید.
‏مدیریت برنامه ها : شما می توانید برنامه های نصب شده بر روی دستگاه تلفن همراه خود را مدیریت کنید.
‏تجزیه و تحلیل و مدیریت ذخیره سازی :مدیر فایل فارسی تجزیه و تحلیل ذخیره سازی را فراهم می کند به طوری که شما می توانید به سرعت فضای در دسترس را اسکن و مدیریت نمایید. سطل بازیافت همچنین به شما کمک می کند به راحتی ذخیره سازی خود را مدیریت کنید و موارد را حذف کامل یا بازیابی کنید.
‏اگر به دنبال یک برنامه مدیریت فایل هستید که دارای رابط کاربری ساده و شیڪ با ویژگی های کامل است، مدیر فایل فارسی بهترین گزینه خواهد بود.
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
۳,۰۰۰ تومان

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟