استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Furnicraft Decoration Mod for

Furnicraft Decoration Mod for

نسخه۲.۳.۴۴
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۵/۱۸
تعداد دانلود۱۹ هزار
امتیاز۴.۴
تعداد نظرات۵۵۷
حجم۴۹ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سرگرمی
سازنده Master Mod Minecraft
‏‏این افزونه بسیاری از مبلمان جالب را برای تزئین بازی Minecraft Bedrock یا Pocket Edition اضافه می کند. برخی از مبلمان کاربردی هستند مانند صندلی و مبل که می توانید روی آنها بنشینید. در حالی که اکثر مبلمان را می توان در هر جهتی که می خواهید بچرخانید.
‏از آنجایی که اکثر مبلمان یک موجودیت هستند، این بدان معنی است که شما به راحتی می توانید مبلمان را در جهتی که می خواهید بچرخانید. برخی از مبلمان مانند صندلی و کاناپه نیز از این نظر عملکردی دارند تا بتوانید روی آنها بنشینید. در حال حاضر، وقتی FURNICRAFT را جستجو می کنید، همه مبلمان در فهرست موجودی خلاقانه هستند و همه مبلمان را در آنجا خواهید دید.
‏چگونه آنها را تهیه کنیم؟ ابتدا باید خاک رس را برای مبلمان بدست آورید که شرح آن به شرح زیر است. یا خلاق. وقتی خاک رس برای مبلمان دارید، باید به سراغ میز کاردستی بروید.
‏لیست مبلمان:
‏مبل، تلویزیون، کامپیوتر و لپ تاپ، طبل، مجسمه، رادیو، Tynker، میز، صندلی، سقف نور، چهارپایه، مخلوط کن، استریو، پرده، هدایا، سنگ، لامپ، راهنما، کابینت، یخچال، فر، کباب پز، گاوصندوق / خرک، وان حمام، توالت، پنکه برقی، تهویه مطبوع و موارد دیگر.
‏همه مبلمان مود جدید با استفاده از موجودی خلاقانه قابل دسترسی است یا می‌توانید یک میز کاردستی برای ساخت مبلمان در حالت بقا تهیه کنید.
‏سلب مسئولیت: این یک برنامه غیر رسمی برای Minecraft Pocket Edition است. این برنامه به هیچ وجه به Mojang AB وابسته نیست. نام، نام تجاری و دارایی متعلق به Mojang AB یا مالک محترم آن است.

نظرات و امتیاز ها

۵۵۷ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر ببر
دیروز

جهت باز شدن

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر سام
٤ روز پیش

من نظر میدم باز شه

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر شنتیا
٢٤ اردیبهشت ١٤٠٣

‏✓ جهت باز شدن ‏✗ جهت باز شدن جهت باز شدن

میپسندم۰ نمیپسندم۰

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده