استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه عکس و فیلم
Speaker Boost: Volume Booster & Sound Amplifier 3D

Speaker Boost: Volume Booster & Sound Amplifier 3D

نصب در حال دریافت
نسخه۳.۳.۷
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۰۷/۲۱
تعداد دانلود۳ هزار
امتیاز۴
تعداد نظرات۲۰
حجم۱۶ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی عکس و فیلم
سازنده Prometheus Interactive LLC
‏‏Speaker Boost: Volume Booster & Sound Amplifier 3D یک برنامه ساده و راحت، کم حجم و رایگان برای افزایش صدای بلندگو است. این برنامه برای تقویت صدای بلند فیلم‌ها، بازی‌ها و تقویت صدای آهنگ زنگ بسیار مناسب است. همچنین برای تقویت صدای هدفون هم بسیار کارآمد و مفید است.
‏ نمی‌توانید باس صدا را بهتر کنید؟
‏ آیا می‌خواهید جز به جز صدای موسیقی خود را بشنوید ولی صدای بلندگو به اندازه کافی بلند نیست؟
‏ آیا می‌خواهید کنترل کامل هدفون را دست بگیرید و به حد خوبی برسانید؟
‏ با این برنامه تقویت کننده صدا می‌توانید صدای بلندگو، هدفون و آهنگ زنگ خود را افزایش دهید. این برنامه یک تقویت کننده صدا و پخش کننده موسیقی است و کاربری بسیار آسانی دارد. همچنین از این برنامه می‌توانید برای تقویت صدا هنگام مکالمه صوتی هم استفاده کرده تا بهتر صدای مخاطب‌تان را بشنوید.
‏ Speaker Boost: Volume Booster & Sound Amplifier 3D را همین الان دانلود کنید و حداکثر میزان صدا را در اسپیکر و هدفون‌تان داشته باشید.
‏ هشدار: پخش صدای بسیار بلند به خصوص برای زمان طولانی می‌تواند بلندگوها را از بین ببرد و یا به شنوایی آسیب بزند. بعضی از کاربران درباره تخریب بلندگو و هدفون‌شان به ما گزارش داده‌اند. اگر صدای خوبی را نمی‌شنوید، حجم صدا را کمتر کنید.
‏ با نصب این برنامه شما موافقت می‌کنید که توسعه دهنده هیچ مسئولیتی در قبال صدمه به سخت افزار گوشی و یا شنوایی نخواهد داشت و با دانستن این شرایط، این برنامه را نصب می‌کنید.
‏ ویژگی‌های Speaker Boost: Volume Booster & Sound Amplifier 3D:
‏ تقویت کننده صدای موسیقی و همچنین اسپیکر
‏ تقویت صدای موسیقی فقط با یک لمس ساده
‏ بلند کردن صدای موسیقی هنگام پخش در هدفون و اسپیکر
‏ بهتر کردن صدای تماس صوتی
‏ کاربری ساده برای افزایش صدا و باس موسیقی
‏ کنترل کاملا اکولایزر پخش
‏ درست است که صدای خیلی زیاد و طولانی مدت ممکن است به دستگاه شما آسیب بزند، اما در بعضی شرایط شما واقعا به صدای بلند نیاز دارید، نه؟
‏ Speaker Boost: Volume Booster & Sound Amplifier 3D قابل اطمینان‌ترین تقویت کننده صدا و موسیقی برای اندروید است. همین الان این برنامه را دانلود کرده و صدای بلندگو گوشی‌تان را امتحان کنید.
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
This Speaker Boost update fixes a couple bugs that made the app unusable. We also worked really hard to increase functionality on some devices where boosting didn't work as well. Check it out and email us at hello@prometheusinteractive.com to let us know how we did!

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های پیشنهادی

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده