خانه برنامه عکس و فیلم
Speaker Boost: Volume Booster & Sound Amplifier 3D

Speaker Boost: Volume Booster & Sound Amplifier 3D

تعداد دانلود۳ هزار
امتیاز۳.۹
تعداد نظرات۱۹
حجم۱۵ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی عکس و فیلم
سازنده Prometheus Interactive LLC
‏‏Speaker Boost: Volume Booster & Sound Amplifier 3D یک برنامه ساده و راحت، کم حجم و رایگان برای افزایش صدای بلندگو است. این برنامه برای تقویت صدای بلند فیلم‌ها، بازی‌ها و تقویت صدای آهنگ زنگ بسیار مناسب است. همچنین برای تقویت صدای هدفون هم بسیار کارآمد و مفید است.
‏ نمی‌توانید باس صدا را بهتر کنید؟
‏ آیا می‌خواهید جز به جز صدای موسیقی خود را بشنوید ولی صدای بلندگو به اندازه کافی بلند نیست؟
‏ آیا می‌خواهید کنترل کامل هدفون را دست بگیرید و به حد خوبی برسانید؟
‏ با این برنامه تقویت کننده صدا می‌توانید صدای بلندگو، هدفون و آهنگ زنگ خود را افزایش دهید. این برنامه یک تقویت کننده صدا و پخش کننده موسیقی است و کاربری بسیار آسانی دارد. همچنین از این برنامه می‌توانید برای تقویت صدا هنگام مکالمه صوتی هم استفاده کرده تا بهتر صدای مخاطب‌تان را بشنوید.
‏ Speaker Boost: Volume Booster & Sound Amplifier 3D را همین الان دانلود کنید و حداکثر میزان صدا را در اسپیکر و هدفون‌تان داشته باشید.
‏ هشدار: پخش صدای بسیار بلند به خصوص برای زمان طولانی می‌تواند بلندگوها را از بین ببرد و یا به شنوایی آسیب بزند. بعضی از کاربران درباره تخریب بلندگو و هدفون‌شان به ما گزارش داده‌اند. اگر صدای خوبی را نمی‌شنوید، حجم صدا را کمتر کنید.
‏ با نصب این برنامه شما موافقت می‌کنید که توسعه دهنده هیچ مسئولیتی در قبال صدمه به سخت افزار گوشی و یا شنوایی نخواهد داشت و با دانستن این شرایط، این برنامه را نصب می‌کنید.
‏ ویژگی‌های Speaker Boost: Volume Booster & Sound Amplifier 3D:
‏ تقویت کننده صدای موسیقی و همچنین اسپیکر
‏ تقویت صدای موسیقی فقط با یک لمس ساده
‏ بلند کردن صدای موسیقی هنگام پخش در هدفون و اسپیکر
‏ بهتر کردن صدای تماس صوتی
‏ کاربری ساده برای افزایش صدا و باس موسیقی
‏ کنترل کاملا اکولایزر پخش
‏ درست است که صدای خیلی زیاد و طولانی مدت ممکن است به دستگاه شما آسیب بزند، اما در بعضی شرایط شما واقعا به صدای بلند نیاز دارید، نه؟
‏ Speaker Boost: Volume Booster & Sound Amplifier 3D قابل اطمینان‌ترین تقویت کننده صدا و موسیقی برای اندروید است. همین الان این برنامه را دانلود کرده و صدای بلندگو گوشی‌تان را امتحان کنید.
Thanks for all your feedback! This quick update fixes some annoying bugs you told us about. Let us know how we did!
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟