استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها ابزارهای کاربردی
Nox Cleaner - Booster, Master

Nox Cleaner - Booster, Master

نصب در حال دریافت
نسخه۳.۸.۱
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۱۰/۲۰
تعداد دانلود۱۸ هزار
امتیاز۴.۸
تعداد نظرات۲۹۷
حجم۴۳ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی ابزارهای کاربردی
سازنده Nox Ltd.
‏‏با بیش از 50 میلیون کاربر، ناکس-کلینر یکی از بهترین و کارآمدترین پاک‌کننده‌های موبایل است. اگر فضای حافظه گوشی شما ناکافی‌ست و یا کُند عمل می‌کند، این برنامه با حذفِ فایل‌های زائد، پاک کردنِ کَش و آزادسازی فضای حافظه، مشکلِ شما را حل خواهد کرد و عملکرد و سرعتِ دستگاهِ شما را تا حدِ چشم‌گیری بهبود خواهد بخشید. ناکس-کلینر را دانلود کنید و از داشتنِ یک گوشیِ اندرویدیِ سبک‌تر و سریع‌تر لذت ببرید.
‏ چرا ناکس-کلینر؟
‏ -مجهز به مکانیسم‌های پیشرفته مانندِ پاک‌کننده‌ی کَش و فایل‌های زائد، پاک‌کننده‌ی حافظه و تبلیغات که نه‌تنها سرعتِ حافظه، بلکه عملکردِ کلیِ گوشیِ شما را نیز بهبود خواهد بخشید.
‏ -سیستمِ قدرتمند و موثرِ آنتی‌ویروس با قابلیتِ اسکن، شناسایی و پاکسازیِ ویروس‌ها از دستگاه شما در برابر انواع تهدیدها محافظت خواهد کرد.
‏ این برنامه چگونه کار می‌کند؟
‏ با موتورِ قدرتمندِ تجزیه و تحلیل، این برنامه علاوه بر پاکسازیِ حافظه، فایل‌های موقتِ برنامه‌ها و پوشه‌های دانلود را نیز پاکسازی می‌کند و خیالِ شما را از بابتِ سنگین شدنِ برنامه‌هایی مانندِ واتس‌اپ، لاین و ...راحت می‌کند.
‏ آنتی‌ویروسِ قدرتمند:
‏ این برنامه با اسکنِ دائمی برای وجود ویروس، مالوِر، ادوِر، تروجان‌ها و انواع بدافزارهایی که به دستگاه شما آسیب می‌رسانند، از دستگاه شما محافظت خواهد کرد.
‏ کولرمسترِ سی‌پی‌یو
‏ این اپلیکیشن بطورِ خودکار برنامه‌هایی که بیش از حد باتری مصرف می‌کنند را شناسایی کرده و آن‌ها را می‌بندد تا کارکردِ سی‌پی‌یو نیز سبک‌تر شده و در نتیجه گوشی شما بیش از حد داغ نکند. این ویژگی به‌هنگامِ تماشای ویدیو یا انجامِ بازی بسیار کارآمد خواهد بود.
‏ متوقف‌کننده نوتیفیکیشن‌ها:
‏ ناکس-کلینر با متوتور قدرتمندِ خود نوتیفیکشن‌های ناکارآمد را شناسایی کرده و آن‌ها را متوقف خواهد کرد و این امر علاوه بر خلاص کردن شما از دستِ نوتیفیکیشن‌های مزاحم، موجب بهبودِ کاراییِ گوشیِ شما خواهد شد.
‏ باتری-سیوِر
‏ با آنالیزِ مقدار و حالت مصرفِ باتری، این برنامه مقدار قابل توجهی از شارژ باتری شما را حفظ خواهد کرد.
‏ اپ-منیجر مستر:
‏ این اپ با شناسایی و پاکسازیِ اطلاعاتی که بی‌استفاده هستند و برنامه‌هایی که به ندرت استفاده می‌شوند سرعتِ گوشی شما را بالا می‌برد.
‏ شناساییِ عکس‌های همسان:
‏ این اپ با شناساییِ عکس‌های همسان در بخش‌های متفاوت به شما امکانِ پاک کردنِ آن‌ها را می‌دهد.
‏ قفل‌کننده اپ‌ها:
‏ با این قابلیت می‌توانید روی بخش‌های مختلفی مانندِ شبکه‌های اجتماعی یا گالری با الگو، اثر انگشت و یا کدِ امنیتی قفل‌گذاری کنید.
‏ توجه داشته باشید:
‏ این برنامه با هیچ‌کدام از اطلاعات شخصی شما مانندِ رمزها و ایمیل‌ها کاری ندارد.
‏ تمامِ اطلاعات شما در امنیتِ کامل حفظ خواهند شد.
‏ استفاده از قابلیتِ اثر انگشت تنها برای دستگاه‌های دارای اندروید 6 و بالاتر و همچنین دارای سنسورِ اثر انگشت قابل استفاده خواهد بود.
‏‏عملکرد برنامه برای تجربه کاربری بهتر بهبود یافته است

نظرات و امتیاز ها

۲۹۷ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
علی علی پور
٢٢ آبان ١٤٠١

خسته نباشید دارم خدمت سازنده این خوب،،، ممنون مرسی

۱ ۱
شاه پسر
١٥ آبان ١٤٠١

عالیه

۱ ۰
oky
٣ آبان ١٤٠١

oky

۰ ۰

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده